Scrapbooking, Фотошоп - 47

  • 25 188
  • 589
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 160
Честит имен ден  на всички именници .  bouquet
Млечко честит празник  Hug  Много хубава аватар  Wink

Направих тази рамка за подарък на свекърва ми  , която има рожден ден на 08. дек.

# 31
  • Мнения: 1 884
И аз малко по-късно ще се пусна с нов аватар. Супер мацки сте!  Grinning

# 32
  • София
  • Мнения: 4 022
Ще се запиша под формата на градивна критика Mr. Green
Мад, много е хубава, но според мен ще е по-добре снимките да са от една серия, може би тази със снега, по-зимно е.
Нели, на първата кокала и лапичките ми се струват големички, но за сметка на това втората  е чудесна!
Лати, харесва ми , но снимката е леко бледа, може да опиташ да засилиш цветността.
Ники, рамката ти е страхотна!А как ми се дояде шаран, м-м-м....
Илейн, календара ти е супер!!!!!!След малко ще го гледам по-подробно пак.

И честито на всички именници и на момченцето на КАЗАЛА!

# 33
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Записче от мен!!!
момичета, чудесни аватари!  bouquet

Ето това беше миналогодишния ми коледен аватар, направен на 5 дена практика с фотошопа!



MadGirl, доста добри снимки напоследък и добре облечени в рамки! Определено виждам развитие в теб!!!Подаръка е чудесен!
НелиСА , кечешката е супер!! другата ми идва претрупана откъм елементи! Embarassed
veselalpa прекалено симетрична, подредена и празна, сложи надпис, тагчета, още четки или други елементи и разхвърляй наккак си.. пробвай!
лати, малкия съм го нахапала от сега!! Heart Eyes
Никки добро попадение - Харесва ми!!!!  bouquet

Честито на всички празнуващи!!!
От първата страница не ми се отварят в момента рамките като пиша отговор, но и на Млечко пролетната беше супер!!!!

# 34
  • Мнения: 1 884
Кате, помня го твоя аватар.
Пък ние като гилдия - всички сме с еднакви шапки.  Joy Joy Joy Нещо много беден избора на подходящи кепета.  ooooh! hahaha

# 35
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Еее гепете моята, тя е натурална!! така съм се снимала! Дяволице супер си!!! Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 1 884
Еее гепете моята, тя е натурална!! така съм се снимала! Дяволице супер си!!! Heart Eyes
Ха, аз като гледам всичките сме `арни - не сме за изхвърляне ама хич.  Joy

# 37
  • Мнения: 1 941
Една кооперативна от мен и Петя. Мойта основна заслуга беше намирането на матриала, който гепнахме  Wink

Последна редакция: чт, 06 дек 2007, 22:52 от кошничката

# 38
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Здравейте дами - гледам много коледно го раздавате!   bouquet

Аз почти нямам време за Фотошоп тези дни - подготовката за Коледа тече с пълна пара!
Много хубави рамки и аватари видях:)
Еее гепете моята, тя е натурална!! така съм се снимала! Дяволице супер си!!! Heart Eyes
Ха, аз като гледам всичките сме `арни - не сме за изхвърляне ама хич.  Joy
- аз затова няма да ви се показвам - ще разваля общото впечатление! Mr. Green

Lati, много сладка рамка! Hug
veselalpa, фоновете са много и силни. Или остави един по-силен фон 9 повече елементи или използвай по-меки фонове. Освен това елементите ти са много малки - почти не се забелязват! Hug
НелиСА, много сладки! Heart Eyes
MadGirl, свекито ще е щастлива!  bouquet
Кате тоя аватар е страхотен - много авангарден! Mr. Green
Кош, рамката е убиец, но може би е добре да дадеш още малко цвят на дребосъка. Мое мнение, де! Hug

Хайде да не се записвам без нищо - една направена набързо. Обаче май стана много бледа, а? newsm78



# 39
  • Мнения: 557
Кошничка,страхотна е, не мога да определя кое ме е по-интересно,детето или рамката.  Simple Smile

# 40
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Пак аз и обещавам повече няма да се натрапвам, но не мога да не споделя с вас сродни мои души един страхотен клип! Сложете слушалките, отпуснете се, налейте си чаша вино или любимо питие и се наслаждавайте....

http://www.youtube.com/watch?v=UlDVOnMvmHA

# 41
  • Мнения: 3 050
Дя отбележа че не мога да се разсърдя на градивно критикуващ! Еми благодаря за което  Hug Аз нарочно съм си разхвърляла китовете, че да свикна да съчетавам елементите без да са ми на готово подбрани, предпочитам да греша и да поправям.
Направо ме е срам да публикувам моите рамки тук, май трябва да се прехвърля в темата за новаците  newsm78
Игуанче твоят стил е просто неповторим  Heart Eyes  Не че така не е добре, но се чудех как ли ще изглежда с фон в синьо  Thinking
Иве  наистина се променяш и то към добро

contesa   публикувай, ние ще помагаме  Hug  Hug
ето и син вариант   Hug

# 42
  • Мнения: 948
Koшничка, може ли да пуснеш този коледен материал някъде  Blush Много е симпатичен...Или линка, да си го дръпна, ако е скрапче...

  bouquet

# 43
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Аз пак прелитам след няколкомесечно бездействие да ви покажа една рамка, една коледна картичка и аватара, е не съм аз, ама е коледен, исках и календар да направя ама нещо съм зациклила, то има време, дано ми дойде музата, че само елементи тегля, а нищо не творя

Много хубави неща правите,продължавайте все така  Hug

# 44
  • София
  • Мнения: 2 013
Аз да се запиша с новия коледен аватар Grinning и не мога да не похваля:

Kошничка, страшна рамка. Браво! и много сладко детето на снимката

Наталина много, мнoго хубава рамка и снимката е невероятна - с ефектна и подходяща обработка!

Общи условия

Активация на акаунт