до родителите на "ТИЙН"

  • 804
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 39 744
Някой знят, други не - с мъж ми направихме сайт за запознанства. Има си условия за регистрация, някой неща са с ей такива букви.
Регистрира се някаква девойка, 18 годишна. Набързо сложи 5 снимки. И се почват проблемите. Тя пише, че е от град "един замък", аз минавам след нея и слагам на град "няма" - няколко пъти, докато не й написах съобщение и тя се кротна. Понаписала няколко неща във форума, разгледала чата ...
И тук идва голямото  #Shocked
Реших аз снощи да вляза във форума на ФЕН, отдавна не бях чела. Има тема "само за жени", където само жени могат да четат и пишат. Чудесно. Влизам, гледам нови снимки на нови потребителки, хоп и нашата девойка Simple Smile Чудесно. Ама аз нал съм си любопитна, я да видя какво писала ...
в темата за "на каква възраст са потребителите, които влизат тук", отговор "аз съм на 15, и скоро (няколко месеца) ще стана на 16". В друга тема "никой не ме обича"
Блах.
Написах й майл на въпросната девойка с подробности защо я трия от моя сайт, прикрепено с цитати. Майла й за най голям майтап е сладко_пиче@...
Ужас.
По снимка, ей богу, не можеш да кажеш, че е на 15. Как може едно 15годишно дете да каже, че никой не я обичал (най-вероятно от противопожния пол), та чак и в сайтове за запознанства се регва. А направо Embarassed като прочетох в нашия форум в темата "пречи ли секса на приятелството", как написала, че поставяла ограничения. Ако прави секс на 15г какво ли ще стане като стане на нашите години.
Ох, спирам, че  #Cussing out
Ей сега ще се отърколят 10тина години и мойта сладурана ще попадне в същата графа - "тийн"
Едва ли ще я оставя свободно да си препуска по инет пространството.

# 1
  • Мнения: 2 567
Моята от сега иска да ходи по разни детски форуми щото гледа мама  Grinning , но с баща и сме и скрого забранили.
Има регистрация на форума на Аз детето , но нито влиза нито пише.
Само си се кефи, че и тя е регистрирана на форум  #Milti
Миналата вечер обаче от там получи лично съобщение от някакъв непознат потребител . Първо аз го прочетох и след това като се уверих , че няма нищо нередно и казах за какво става дума.

Може някой да ме упрекне, че навлизам в личното и пространство , но просто няма да ме убеди , че не съм права.

Има си собствен акаунт на компа , но там са инсталирани само определени неща. Цвърча , че иска и кю да и сложим да си пише с приятелчето и от Бургас, но и това не я огря. Като знам какви се присламчват като нищо да я подлъжат или най малкото да и говорят простотии.

За в бъдеще сме решили контрола да е още по голям , защото започва да навлиза в по опасна възраст.

От както гледах разни филми за тийнеджъри дето по нета се запознали с разни педофили и се подлъгали да тръгнат с тях винаги си имам едно на ум . А и нашта бойловърска история също не е за пренебрегване.

# 2
  • Мнения: 2 755
Цитат на: Летисия
..Може някой да ме упрекне, че навлизам в личното и пространство , но просто няма да ме убеди , че не съм права...

Едва ли някой трезвомислещ човек, би те упрекнал. Времето в което живеем, изисква от нас да бъдем нащрек. Като си помисля колко педофили дебнат в интернет пространството, направо ми настръхва косата. Цензура и контрол, иначе....

# 3
  • Варна
  • Мнения: 6 865
Какво е това ФЕН? Много съм изостанала. Shocked

# 4
  • София
  • Мнения: 39 744
мойта е все още малка, но и аз мисля, че твърдо ще навлизам в личното й пространство, когато седна пред ПЦто

# 5
  • Мнения: 1 250
Имам една комшийка, на която майка и си е с профия (познайте каква).
Та както казват за крушата и дървото - щерката е на 12 и я посещават клиенти. Няма начин да е друго, защото редовно бъркат звънците на входа и звънят на нашия.

Една педиатърка преди година ми каза, че 90% от момичетата на 12 не били вече момичета...та представи си какво остава за 15 годишните.

# 6
  • Мнения: 103
Моята голяма дъщеря скоро ще стане на 14 и здраво я тресат хормоните! Пубертета е най-сложната възраст-докато са малки колкото и да ни се струва че са в трудна възраст,просто е нищо в сравнение с тази..... Та искам да Ви кажа ,че в класа на дъщеря ми много малко момичета са девствени....поне така казва тя! И оттук следва проблема при другите-"Значи аз съм грозна,дебела или незнам каква си щом още нямям гадже или никой не ме харесва".Направо ми настръхва косата за нея и се стремя да слизам до нивото й за да говорим на един език и да й обясня ,колко по-важни неща има в живота и колко е рано за тези работи. Между другото /може и да ме упреквате/ съм разбрала паролите й за имейлите и проверявам какво споделя и с кого. Много малка част от това което чета се разминава с това което ми казва,но с повече подход от моя страна -споделя и това.Четох,че когато започнат да имат тайни от родителите си-децата узряват..........
Така че изобщо не съм учудено от постинга за 15 годишната хубавица,но да не дава Господ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Общи условия

Активация на акаунт