Уред за печене

  • 4 988
  • 19
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 8 272
Пускам темата тук, а не в Дом и семейство, т.к. се надявам на специализирано мнение.

На времето се продаваха едни електрически тенджери в капака имаше нагревател и можеше да се пече кекс в тях.
Та търся нещо подобно искам коледни сладки да пека, а нямам печка (не е предвидено място и затова ми трябва някакъв мобилен уред)

Това дали ще ми свърши работа:

- МИНИ ФУРНА
- 1200 W
- ТАЙМЕР

Последна редакция: чт, 06 дек 2007, 15:13 от Desem

# 1
  • Мнения: 1 032
Мойта кръстница има такава фурна на вилата и е доволна. Аз лично съм я виждала да прави в нея само сандвичи, но не мисля че ще има проблем и за сладки. А защо не попиташ консултантите в магазина, от който си я харесала. Те ще трябва да ти дадат пълна информация за функциите и възможностите на фурната.

# 2
  • Мнения: 5 001
А защо не си купиш ел.тенджера щом върши работа?

# 3
  • Мнения: 1 241
Аз имам минифурна, пече до 200 градуса и съм пекла кексове и сладки вътре. Simple Smile
има реотани отдолу и отгоре, така че не е само за сандвичи

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Аз имах минифурна, когато бях студентка и веднъж пекох соленки от бутер тесто. Става, но се въоръжи с търпение, защото предвид обема на фурничката ще ти трябва мнооооого време Tired

# 5
  • Мнения: 1 802
Desem аз имах такава, подарих я на баба, защото нервите ми се изостряха докато я чакам да опече нещо. А и ако искаш да печеш нещо по-голямо във нея, няма как - обема и страшно малък.
По добре ел.тенджера ако питаш мен.

# 6
  • София
  • Мнения: 8 272
Благодаря за отговорите
А попитах за за тази минифурна(попаднах на нея на страницата на Техномаркет), т.к. си мислех че ел.тенджерите са отживелица вече Simple Smile
Спомям си че баба ми я имаше на село.
Някой виждал и е някъде ел тенджери?

# 7
  • Мнения: 3 562
...Някой виждал и е някъде ел тенджери?

Аз не мисля, че вече се продават newsm78

Ползвам такава и съм много доволна, но моята е немска, произведена нейде из комунистическите доби, запазена от свеки чисто нова /в кутийката ми я даде  Mr. Green/

# 8
  • Мнения: 1 283
Я споделете какво мога да сготвя в електрическата тенджера?Имам я като наследство от майка ми чисто нова.Правих един кекс - нищо не стана и така я прибрах.Ще съм ви благодарна, защото заради реотаните, които са само отгоре  съм скептично настроена.

# 9
  • София
  • Мнения: 8 272
pepika, кекс, крем-карамел, манджа на фурна, бисквити, трябва да я сложиш на поставката й (за да не отделя топлина в пода напримерно и за да е по-ефективна)

# 10
  • Мнения: 16
Pepika, пробвай дунапренен кекс NVN нещо готвено с месо. На мен лично много ми допада. Wink

Последна редакция: чт, 06 дек 2007, 23:34 от blon_di

# 11
  • Мнения: 1 426
Я споделете какво мога да сготвя в електрическата тенджера?Имам я като наследство от майка ми чисто нова.Правих един кекс - нищо не стана и така я прибрах.Ще съм ви благодарна, защото заради реотаните, които са само отгоре  съм скептично настроена.

всякаква манджа, която слагаш във фурната за да се запаче (и до сготви) - мусака, имамбаялдъ, картофи с месо и т.н., кекс, баница, тиквеник

# 12
  • Мнения: 5 001
Някой виждал и е някъде ел тенджери?
Да продават се.Има в магазините за домашни потреби и ел. уреди.В София има например в такива магазини на Женския пазар.Вчера ги гледах......и аз съм се замислила дали да не си купя.

# 13
  • София
  • Мнения: 8 272
TheNMaster
балгодаря, но засега ще почакам с покупката оказа, че се съм имала една в наследство от стрите соц при това с "подобрение" Joy, т.е. имат стъкло на капака. Сега остава да ми я тестват дали работи Simple Smile

Иначе аз намерих една на Тефал, за която пише ел.тенджера-фритюрник за скомните 180-200лв. както казва мъж ми "ти изнаеш ли колко сладки са това"(а това беше поповод мини печката която е към 100лв) Joy

# 14
  • Мнения: 5 001
Ааа, аз видях от едновремешните най-обикновени ел.тенджери.Около 30 - 40 лв. са.Дано твоята да работи....  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт