Къде изчезна естествената красота ?

  • 7 835
  • 151
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 422
Живота в който живеем е такъв че вече красота естествена почти няма smile3512.Днес шампоаните и всички останали кремове и др де правят с химия а това не е много полезно tantrum Освен това някои от жените занемаряват вида си и искат да изглеждат красиви без никакви усилия smile3527 но живота вече е такъв че трябва да полагаш още повече грижи от преди.В миналото съставките на кремове и шампоани са били съвсем естествени а днес пише нещо на етикета но дали е вярно дали не е ..незнаеш..чакаш само ефекта а той може и да не е добър и още повече да влуши състоянието на кожата или косата  Sob  33uu Аз мисля така newsm77 То и моята коса и кожа не са хубави но не се оставям но които и шампоан да взема няма ефект smile3538

# 151
  • Мнения: 1 069
Кой каквото ще да си реже, цепи, лепи и пълни, аз за себе си знам, че не бих си причинила подобно нещо.
Имам наблюдения над една моя колежа. Започна с леко подпълване на устните, после повечко, след това още малко, продължи със скули и др. Сега просто не прилича на себе си. А беше хубаво момиче...

Общи условия

Активация на акаунт