Къде изчезна естествената красота ?

  • 7 829
  • 151
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 10 858
Поп фолка - да, и поред мен той влияе доста, особенно на младите момичета. Не мога и отказвам да приема, че визията, която се нетрепва за красива от фолк певици и продуцентите им наистина е олицетворение на красотата. За мен не е.

По темата - мисля, че всеки сам усеща дали има нужда и желание да направи дадена корекция. Примерно аз много бих искала да си направя бюст. Нужда нямам, но желание - да. Харесвам големина, като на Маги Желязкова, и в никакъв случай по-големи.

Майкъл Джексън, Шер, Доли Партън...на всички ни е ясно как изглеждат.

Мисля също така, че както във всяка сфера от живота, така и тук трябва да се спазва принципа на "Златната среда".

# 46
  • Мнения: 1 174
Има такава красота, не е изчезнала и тя идва отвътре, колкото и  наивно или клиширано да звучи на някои...А дали ще се прибегне до намеса на пластичния хирург, мисля е въпрос на други качества или некачества у девойката.
Момичета, не си ли задавате въпроса какава е ценностната система на "ценителите" на подобна женска "красота"?

# 47
  • Мнения: 2 195
Къде изчезна естествената красота, защо вече са малцина които ценят природно красивите жени ? В днешно време е нормално за една жена да има изкуствен цици, устни, всякакви други  корекции, различин цвят на очите с лещи, удължена и сгъстена коса  и всевъзможни други подобрения... Обикновено за такива жени се казва,че са красиви, за мен не са защото няма нищо естесвено в тях  Naughty А според вас ?


Странно защо в България тази тенденция се развива в бясна сила , че не минава и от мода  Rolling Eyes
Не е само  от поп-фолка  ...

# 48
  • Мнения: 452
и аз смятам ,че тия хирургични намеси правят жените като клонинги - загубва се индивидалността им и стават като от матрица .......и мене не ме кефи ...предпочитам да съм различна от масата - все още не е престъпление да си естествен
Прадставяте ли си какво ще стане след 20 години - сигурно по улиците ще се движат само красиви до съвършенство екземпляри и ще бъде ебати скуката ....

# 49
  • Мнения: 423
Къде изчезна естествената красота, защо вече са малцина които ценят природно красивите жени ? В днешно време е нормално за една жена да има изкуствен цици, устни, всякакви други  корекции, различин цвят на очите с лещи, удължена и сгъстена коса  и всевъзможни други подобрения... Обикновено за такива жени се казва,че са красиви, за мен не са защото няма нищо естесвено в тях  Naughty А според вас ?


Странно защо в България тази тенденция се развива в бясна сила , че не минава и от мода  Rolling Eyes
Не е само  от поп-фолка  ...

Ами защото няма с какво друго да се показваме. А нали все с нещо трябва да впечатлим околните.

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
И аз съм на мнение, че мъжете предпочитат естественото... Peace

Аз не мисля така. Твърдят го, но съм убедена, че не им пука.
Но пък същевременно на жените им харесва /тези без интервенции, разбира се/ да си мислят и да вярват, че мъжете не харесват изкуствената красота.

# 51
  • Sofia
  • Мнения: 4 221

Момичета, не си ли задавате въпроса какава е ценностната система на "ценителите" на подобна женска "красота"?


Аз не си го задавам, каква е?  Grinning

# 52
  • Мнения: 14 486
по въпроса с мъжете за мен има два типа - комплексари, които ги интересува жената до тях да е като излязла от списание, няма значение, че им трови живота например и други, които търсят жена с главно Ж, която може и да не е съвършена, но им дава това, което само една жена може да даде.

# 53
  • Мнения: 647
Човека винаги се е сремял към съвършенство и това е един от опитите му да го постигне. Ако имахме възможност да си имплантираме мозък дали не бихме го направили? А ако можехме да си сложим инжекция с доза интелигентност ? Вероятно  Mr. Green

# 54
  • Мнения: 4 292

Момичета, не си ли задавате въпроса какава е ценностната система на "ценителите" на подобна женска "красота"?


Аз не си го задавам, каква е?  Grinning
Мани, и на мен ми стана интересно?  Laughing  Rolling Eyes

# 55
  • Мнения: 621
по въпроса с мъжете за мен има два типа - комплексари, които ги интересува жената до тях да е като излязла от списание, няма значение, че им трови живота например и други, които търсят жена с главно Ж, която може и да не е съвършена, но им дава това, което само една жена може да даде.
подкрепям  Peace
а иначе и аз основно залагам на естествената си красота  Mr. Green

# 56
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
За всеки влак си има пътници, казват бабите.  Wink
И слава богу.

# 57
  • София
  • Мнения: 650
Аз, да ви кажа честно, не съм особена фенка на естествената красота (ако под естествена красота се разбира никаква намеса в природните дадености) - все пак си боядисвам косата, лакирам си ноктите, гримирам се ежедневно, ходя на фризьор и козметик
Но съм върл противник на така наречената "естетична хирургия" и особено на пропагандирането и сред младите хора - защото всички тия предавания от сорта на "Пълна промяна " са си чиста пропаганда - и какво си мислят децата като ги гледат??? Че единствения начин да бъдеш красив е да влезеш в някакви изкуствено наложени норми - по възможност да си извадиш едно-две ребра за да ти е тънка талията, да си уголемиш устните - защото само големите устни са секси, да си направиш огромни цици - защото ако си направиш по малки след време ще съжаляваш, задължително да се сдобиеш с ноктопластика и изкуствена коса - нали все пак си уважаващ себе си човек? И като това им се набива на децата непрекъснато в главите - от списания и  телевизия - как да не пораснат с идеята , че красиви са само тези, които са изкуствени от горе до долу и дори не могат да се усмихват защото са натъпкани с ботокс?
Да, не съм фен на естествената красота, но определено не съм фен и на пластичната хирургия.

# 58
  • Мнения: 7 186
Да, тези предавания са интересни, но наистина от друга страна май не са много полезни. Забелязвам, че много хора започнаха да говорят за пластичната хирургия като за посещение при фризьор, козметик и т.н. Дали да не да вкарам 350 кубичета, чакай да метна и една липосукцийка, така между другото... ами дето ще съм под упойка, да взема малко и устните да си напълня...
Пластичната хирургия е успешен бизнес и тепърва ще прогресира.

# 59
  • Мнения: 2 152
Aз отново ще си изкажа мнението, че всяко нещо трябва да се прави с мярка Peace
Не съм нито против,нито за. Т.е., когато някакъв дефект се превърне в истински проблем и сериозен комплекс, задължително е човек да се обърне към естетичната хирургия. Не може младо момиче с гърди до кръста и да се примирява. Няма нищо лошо в това.
Друг е въпроса,когато се започне редовно посещение на Клиника за пластични операции. Това вече е напълно ненужно, жната е пристрастена и постепено започва да се превръща в чучело. Има много такива примери

Има естествена красота и НЕ мисля,че мъжете си падат по нея, когато тя е започнала да се губи Crazy Crazy. Говорила съм с много мои приятели мъже. Всички са за силикона примерно, когато това се налага Peace

Общи условия

Активация на акаунт