Ясла на пазара в кв.Ив.Вазов

  • 6 488
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 85
Здравейте, моята дъщеря също беше там преди 3 години. Нещата бяха перфектни, и базата и госпожите. Никога не е била /или поне не се е оплаквала/ наказвана, бита, бодена и т.н. Много бързо свикна, научи се да се храни сама, и да се забавлява самостоятелно. Градинката, в която играеха беше доста добре поддържана, поне тогава. Там беше и по време на голямото земетресение, предполагам помните го? Не беше усетила нищо.
Моето мнение е, че яслата е добра.
Успех при записването, на мен ми струва 50,00 лв.

# 16
  • Мнения: 85
Мисля, че трябва да сте пряма и да предложите да закупите нещо, на разумна цена, което липсва в групата. Столчета, играчки, нещо такова, аз тогава дадох пари за да се съберат и купят пластмасови пързалки за вътре.

# 17
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Аз бях впечатлена от добрия прием на директорката и от доброто отношение на лелките и въпреки, че съм в Младост 3 тъй като ако тръгна на работа ще е около Южния парк - ще подам документи там!!! И пари ще дам само да е там - градината им беше райско кътче лятот - не тая мизерия дето видях в Младост 3 в яслите!

# 18
  • Мнения: 437
Сори, че пак пиша в тази стара тема, но тъй като и на нас ни предстои да прехвърлим детето там, се поразрових за отзиви. Нали става въпрос за 21 детска ясла?

# 19
  • Мнения: 1 209
Здравейте момичета, извинявам се, че подновявам толкова стара тема, но имам въпрос към вас!!!

За ясла № 21 в Иван Вазов ли става въпрос в тази тема? И това ли е яслата, коато се намира на пазара на Иван Вазов?

Предварително Ви благодаря...

# 20
  • Мнения: 289
Здравейте момичета, извинявам се, че подновявам толкова стара тема, но имам въпрос към вас!!!

За ясла № 21 в Иван Вазов ли става въпрос в тази тема? И това ли е яслата, коато се намира на пазара на Иван Вазов?

Предварително Ви благодаря...

ДА! Яслата на пазара Иван Вазов е само една и е №21 "Бонбон" - вярно е бонбон - поне когато Гери беше там - 2004/2005 год.

# 21
  • Мнения: 455
Яслата е много добра, и преди 3 години когато синът ми ходеше там и сега. Имам съседка на която момиченцето ходи и е страшно доволна. За съжаление не мога да кажа същото за детската градина в квартал "Иван Вазов", но това е една друга тема.....

# 22
  • Мнения: 85
Май с времето всичко се прецаква! Аз бях страшно доволна от тази ясла, а сега вече не чувам добри неща воъбще!

# 23
  • София
  • Мнения: 6 259
Ние още сме тази ясла и аз, да чукна на дърво, продължавам да съм си много доволна!  Hug

# 24
  • Мнения: 382
  Каква е целта на родителската среща , след излизане на класирането за тази ясла.

# 25
  • София
  • Мнения: 6 259
dsg, да разбирам ли, че са ви приели? Ако е така, честито!  Hug

Миналата година на родителската среща ни раздадоха по едно листче, на което пишеше какви документи трябва да носим при постъпване. Иначе идеята й е да потвърдиш с присъствието си, че детето ще посещава яслата. Директорката си отбелязваше в един списък. Някои родители нямаха възможност да присъстват и й се бяха обадили предварително.  Peace

# 26
  • Мнения: 382
     Да  приети сме, след чакане на опашка по тъмно в снега на 02.01., , имаме големи шансове и в 35ясла , но там списъка излиза чак на 27-06, а подаването на документите на 01.09. А самото записване в 21 ясла кога е ставало досега?
     Ще се запишем , защото чрез сайта нямахме никакъв късмет, както и много други деца живеещи в този район.Равносметката е деца с предимство под чертата.

# 27
  • София
  • Мнения: 6 259
Реално ... септември. На родителската среща ни дадоха само хвърчащите листчета, за които писах, вярно компютърни разпечатки и никакви входящи номера.  Hug Щом ви има в списъците обаче, няма да имате проблеми.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт