Доктор ГЕРГАНОВА от Токуда

  • 5 784
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 82
Здравейте, аз ходя на ЖК при доктор Евтимова в Токуда и смятам там да раждам. Но проблема е, че тя не изражда и днес ми каза ,че само доктор Герганова може да ме вземе за датата на моя термин. Аз нищо не знам за нея и ще бъда много благодарна ако някой е раждал при нея нормално и ми даде малко повече информация.

# 1
  • Мнения: 1 409
За нормално раждане не мога да говоря,но когато аз раждах момичето в стаята с мен ражда при нея със секцио и остана много доволна.Много е мила и отзивчива,мисля,че спокойно можеш да и се довериш.
 Peace

# 2
  • Мнения: 469
Аз ще раждам при нея по празниците - вече съм ходила на няколко прегледа при нея и последния месец всяка седмица за запис на тонове. Доволна съм, много е спокойна, не те претупва, прегледите й са подробни, отнася се с внимание към всяко нещо - изобщо не мога да се оплача и се чувствам сигурна в нейните ръце.

# 3
  • Мнения: 82
Много благодаря за отговорите , надявам се и още мами да имат мнение за нея.

# 4
  • Мнения: 2 334
Аз също ще раждам живот и здраве при д-р Герганова след 1 месец:)до сега съм ходила два пъти на консултации при нея и съм доволна.Внимателна е и мила

# 5
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Надявам се, че не е о тлекарите, които агитират за секцио? Защото аз искам нормално и съм се спряла на д-р Герганова!

# 6
  • Мнения: 469
Надявам се, че не е о тлекарите, които агитират за секцио? Защото аз искам нормално и съм се спряла на д-р Герганова!

Не, определено не е от тях. Аз родих при нея нормално и нито веднъж не ми е споменавала за секциото като възможност.

# 7
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Това е просто страхотно!
Днес си записах час при нея, пък да видим! Дано да се съгласи тя да ме изражда.

# 8
  • Мнения: 131
Как е първото име на Д-р Герганова?

# 9
# 10
  • Мнения: 131
Благодаря!

# 11
  • Мнения: 2 334
Много добър избор си направила Peace Аз раждах при д-р Герганова секцио преди месец и половина и съм повече от доволна от нея Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт