ПРАЗНИК В МАГАЗИН КОМО-МЛАДОСТ 4

  • 3 239
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 28
Здравейте мами,
Разбрах че в магазин КОМО - Младост 4 на 08.12 (утре) ще има празник с дядо Коледа и много подаръци.
Началото е от 15.оо часа. Предполагам че ще бъде забавно за всички деца. Хайде да се позабавляваме. newsm67 newsm67

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Чух по радиото за праника. Ама Младост ми е много далече...едва ли ще я заведа.

# 2
  • Мнения: 342
И аз чух рекламата и се чудя дали да не отидем,обаче сигурно ще е лудница.Пък и този час 15 часа,ние спим тогава /Дари е на 4 години/.

# 3
  • Мнения: 1 225
Добра новина - ще наминем  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 1 457
Да, и аз чух рекламата по радиото. Иска ми се да отидем, но ме притеснява малко часа. По това време обикновено дъщеря ми спи  Rolling Eyes

# 5
  • София
  • Мнения: 3 109
http://www.como.bg/events.php?pr.23.1
Повече подробности за празника.  Grinning

# 6
  • Мнения: 1 225
Беше блъсканица  Twisted Evil

# 7
  • Мнения: 472
Отвратителна работа. Въобще не беше организирано както трябва. Блъсканица, задух  #2gunfire
Детето ми отпред, аз отзад. Не го виждам, големите се бутат и въобще не отброяват по-малките. Мойта се качва на сцената, а "добрите" каки я свалят съвсем на друго място. 15 мин. от тълпа не мога да стигна до нея да си я взема.  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Добре, че не сме отишли. Да не съжалявам в този случай.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 457
Беше ужасно. Стояхме точно 5 минути и се отправихме към изхода  Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 3 109
Бях решила да ходим, обаче ми влезе вирус в компютъра и ни се объркаха плановете. Като чета впечатленията ви, виждам, че няма за какво да съжаляваме. Явно този тип мероприятия целят единствено и само реклама на магазина и не са добре организирани и помислени, така че наистина да е добре на децата.

# 11
  • Мнения: 1 744
И аз заведох дъщерята. Единствено пожела да я нарисуват и се разходихме на горния етаж. Голяма блъсканица. ooooh! Нищо не се виждаше. Не можеше да се размине. И си тръгнахме. Изобщо и не дочакахме Дядо Коледа. Голям хаос беше. На първи юни пак имаше празник, но навън, и беше много по-интересно и спокойно.

# 12
  • Мнения: 1 227
Значи да не съжалявам, че не успяхме да отидем

Общи условия

Активация на акаунт