С какво "изкуствено" помагате на естествената си красота?

  • 2 542
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Нямам изкуствени неща по себе си. Единствено си боядисвам косата. Грим употребявам оскъдно, имам перманентен на устните.
Махам всички косми - ако се брои.

# 16
  • Мнения: 98
[

ками, обезкосмяването ти може да го смяташ за хигиена, ама 'найш колко хора го правят само лете и по празници.... Mr. Green
[/quote]

 hahaha съгласна и аз съм срещала такива хорица  Peace

# 17
  • Мнения: 812
боядисвам се,лакирам се ,ходя на козметик редовно,гримирам се,ходя на солариум и това е Wink

# 18
  • Мнения: 4 435
Не смятам,че това да се обезкосмявам примерно е изкуствено.
Както и да е.
Значи обезкосмявам си цялото тяло.
Използвам козметика за всичко.
Гримирам се.
Нося цветни лещи понякога.
Косата ми е удължена.Боядисвам се също така.
Винаги съм лакирана и на ръцете и на краката.
Сега ще си слагам и мигли на снопчета.
Често си слагам и камъче на едно зъбче.
Ходя на солариум.
Сигурно пропускам и други неща,но не се сещам.
Операции нямам,бюста си го харесвам засега.Устните ми не са тънки но обожавам супер плътните устни.Няма да давам примери,че ще бъда оплюта.
Засега обаче не се решавам.

# 19
  • Мнения: 1 541
Нямам изкуствени неща по себе си. Единствено си боядисвам косата. Грим употребявам оскъдно, имам перманентен на устните.
Махам всички косми - ако се брои.

Е как да нямаш...еле пък с тия устни си си направо в графата "фалшификати"  Twisted Evil

Slav4e_Av4e, пак ще кажа, че думата "изкуствено" е само събирателно за всички похвати, които си прилагаме, за да се разкрасим. Ясно е, че точно обезкосмяването, миенето на зъбите и тн не изпълват изцяло съдържанието на темата и могат да бъдат пропуснати, но като седнеш да правиш пълен списък с полирането започваш от най- дребните  Peace Всеки както иска, така   Mr. Green

Днес ме боли ужасно глава и си спамя сама собствената тема  Whistling

# 20
  • Мнения: 4 435
Темата е супер.
Абе я да те питам,ако може де- какъв автобронзант ползваш?

# 21
  • Мнения: 87
И аз като повече4ето тук - боядисвам косата,ползвам ежедневно кремчета, понякога маски, лакирам се, малко грим...А  и се обезкосмявам също.За друго не се сещам в момента.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 840
Само бяла козметика напоследък.
И боядисвам косата си.

За вечерни излизания на заведение се гримирам.Оскъдно, бих казала.

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Нямам изкуствени неща по себе си. Единствено си боядисвам косата. Грим употребявам оскъдно, имам перманентен на устните.
Махам всички косми - ако се брои.

Е как да нямаш...еле пък с тия устни си си направо в графата "фалшификати"  Twisted Evil



Добре, значи съм фалшификат, но се опитах да мина метър и под прикритие.
Ако се брои  и бялата козметика - значи хептен  Grinning

# 24
  • Мнения: 4 496
Металокерамиката брои ли се? Wink

# 25
  • Мнения: 880
Козметика,спорт,грим,боя за коса.И брекети. LaughingОблеклото за мен също е един вид "подпомагане",защото чрез него човек можа да акцентира върху най-доброто от себе си или да прикрие някой и друг недостатък.Пластични операции нямам,но не отхвърлям възможността да си направя някой ден.Женската суета е безгранична,а и аз съм перфекционист. Wink

# 26
  • Мнения: 289
Имам перманентен грим на веждите.. Само това е.. засега обаче - имам големи планове за себе си  Laughing Laughing Laughing

# 27
  • софия
  • Мнения: 2 140
Помагам й много на природата.Боядисвам си косата,слагам си маски на лицето и косата,кола маска си правя,гримирам се,поддържам почти перфектни педикюр и маникюр,естествено и лаковете ми помагат за тази работа.

# 28
  • София
  • Мнения: 4 746
Използвам бяла козметика, маски си правя мнооого рядко.
Ексфолирам кожата, обезкосмявам се, използвам парфюми и ароматизиращи спрейчета  Flutter
Гримирам се почти ежедневно, но в никакъв случай силно.
Преди месец боядисах за първи път косата си, но смятам да продължа.
Винаги съм с лакирани нокти; веднъж съм си слагала мигли на снопчета. няма да повторя последното.
Пролетно време ходя и на солариум..това е  Crazy
Ааа, забравих- изправям си косата.

# 29
  • Мнения: 451
Ми аз явно съм от най-изкуствените LaughingС боядисана и удължена коса съм, от време на време си слагам изкуствени нокти(даже и да са естествени, маникюр и педикюр винаги), избелвам си зъбите, ходя на солариум/използвам автобронзанти, обезкосмявам се навсякъде, от време на време също нося изкуствени мигли или ги боядисвам, нося цветни лещи понякога, нося грим, ходя на козметици(там също ми променят формата на веждите и понякога ми ги боядисват) и пилинг, използвам тонове бяла козметика...И въпреки това не се определям като прекалено изкуствена, нямам операции - млада съм още LaughingНа мен тези неща ми изглеждат повече от нормални,поне сега, не е като преди шест години, да си сложиш изкуствена коса и народът да те зяпа, всеедно си слязла от Олимп  Joy

Общи условия

Активация на акаунт