Новата седмица 18.04.-24.04.

  • 5 746
  • 77
  •   1
Отговори
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Приятна и ползотворна седмица,без грижи и проблеми ! Stuck Out Tongue

yosarian и iskrica_nadejda


Момичета,хайде като се оправи времето да се видим.Кога предпочитате- през седмицата или през почивните дни?

# 1
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
ами когато кажете - аз съм с "буто"  Wink
но сме на терапия по обед м/у 12 и 13

# 2
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Хихихик,yosarian-че,ти май не си видяла,че вече има такава тема? Wink  Stuck Out Tongue  Laughing  #Silly

# 3
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
ама аз съм си патка - Искрице аз и там писах нали? във връзка с килата си съм казвала че съм като бременна крава само дето вече не съм бременна  Wink

# 4
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
хехех- ами не съм видяла:) Защото гледах за стандартно име - като предишната седмица- явно трябва да си разчупя мисленето:) Ти прецени коя да остане.

# 5
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Цитат на: yosarian
Ти прецени коя да остане.

Няма проблем,махнах едната #Silly

# 6
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
ох..малко тъп въпрос....но ще си го задам...Simple Smile
Една от разрешените храни за Диана е едно брашно...от което могат да се правят най-различни неща, но тя неиска да дъвче на този етап, та вариянта кифлички и хляб просто отпада...

Др. Радева каза, че мога да и правя каша. Да, но аз никога не съм правила каша от брашно и нямам идея как става. Какво му се прави на брашното, за да стане каша, а не тесто....??? smile3506  smile3511

# 7
Реза,
не съм кулинар, но съм правила брашняна каша. Помня следното: брашното леко се запича в тавичка докато стане с цвят на банан, в тенджерка се слага малко мазнина /правех с краве масло/ и вода или мляко, постепенно се прибавя брашното.
Уфф, как само го обясних  Confused
Нещо като сос бешамел, но без да се запържва брашното.
Целувки на Диана

# 8
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Simple Smile)) мерси:) предполагах, че е нещо такова, но ...вече знам:)
може да се пробвам днес, че сега е на ябълки и моркови и...ака само оранжево вече....дори не мирише на нищо.

Ако не друго, поне е сигурно, че ще стане стройна мацка.Simple Smile

# 9
  • Мнения: 4 414
ако искаш можеш да го запечеш предварително на фурна/но това не е задължително/... завираш вода /около 160 мл/ и посипваш постепенно 2 лъжици от брашното...после бъркаш, за да не стане на бучки...вариш докато стане желаната гъстота...сваляш от котлона и му слагаш нещо, което ви е позволено - настърган плод, пюре - за да е по-вкусно...ами това е...ако не съм обяснила добре, питай:)

# 10
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Simple Smile засега всичко ми е ясно....но кой знае какви чудеса ще сътворя, като тръгна да го правя...
Правех една лучена супа навремето по подобна "технология"...та може и да стане...

# 11
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
"Аз възпитавам детето" Лоранс Перну
Кашите:
Каша от препечено брашно:
1.Поставете в тенджера количеството брашно, съответстващо на възрастта на детето.
2.Разтворете го с малко студена вода.
3.Прибавете млякото, което е приготвено както обикновенно. 4.Оставете го да ври на тих огън, докато кипне, като го бъркате непрекъснато.

"Общо всички, брашна, с изключение на ечемика имат свойството да запичат" !!!

# 12
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Реза, в кърмаческия съм виждала рецепти за каша от брашно.

# 13
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 535
Кашата с препечено брашно и масълце е много по-вкусна.А че запича е сигурно.

# 14

Общи условия

Активация на акаунт