Движение на българските майки -ВИДИН тема 15

  • 12 478
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
Yvette,napalno sam saglasna s teb i neznam za6to tuk vav tozi forum,kogato 4etat mneniq izvan kraga,koito sa sazdali,se vkop4vat v parvoto,koeto vidqt i ne iskat da razberat podteksta.Razbira se,4e ne moje 4ovek da vzeme dete za dva dni i da go zaxvarli do sledva6tiq praznik!Tazi blagotvoritelnost i az ne odobrqvam!Vqrno e,4e e dobre vseki da pomaga s kakvoto moje-o6te vednaj pozdravleniq za vsi4ki,koito sa se nagarbili s tazi zada4a!No vse pak mi se iska6e pove4e semeistva da otvorqt vratite si za tezi deca,i to ne samo za praznici!

# 16
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Трън...и ние искаме да е така.За момента законодателството е такова и това е положението.Поради тази и подобни причини се създават постепенно подобни формирования или както и да ги наречем, които са социално насочени и с различни акции /каквато беше и инициираната от движението ни за промяна в закона , касаещ статута на децата от домовете-по общо казано/ се стремим да покажем правилната посока на оргъните , задължени  и можещи да променят законовите уредби по същите въпрос.за сега-правим каквото можем и както го разбираме.нашата организация като благотворителна има за цел да изведе децата от постоянната им среда и да спомогне за по-различно от обичайното за тях възприемане на заобикалящия ги свят.Ние не ковем закони, а сме тези, които биха показали верния път за промянат им.това не става лесно и ако такива като теб пишат откровено и точно, както мислят не би имало недоразумения.просто напиши какво те вълнува в откровен въпрос-всички заобиколки ни дразнят, защото не говорим с езика на властимащите, а с обикновената реч на жени-майки и домакини, на които е писнало да им разтягат традиционни локуми.За това и те понападнахме, ама виждам, че мислиш като нас-просто не попита правилно...Още нещо-нямаме кръг, просто мислим по един и същ начин и това ни събира, което и дава резултати без значение дали за някой са малки.

# 17
  • Мнения: 397
"Аз съм само един, но все пак ме има!
Не мога да направя всичко, но има какво да направя.
И защото не мога да направя всичко, няма да откажа да направя това, което мога!"

страхотни думи ....и като мога това подстригах децата днес, като  посмели бяха по големите... беше много интересно като приеха ме  с голямо недоверие и някои ми питаха колко ще им струва  Mr. Green,  говорих ме си много,расказвах им как и какво се исползва,момчета също бяха много любопитни да разберат за гелове и за новите тенденции , а някои момичета след подстригвания и сешоари облекоха новите дрешки и  удирил на расходки из града, видях ме ги на тръгване...это това... с какво можем с това... Две момчета ми благодариха за прически, беше много мило от тяхна страна....

# 18
Skorpion,blagodarq za razbiraneto:)Moje bi vi obarkax malko,za koeto se izvinqvam!

# 19
  • Мнения: 484
нормално, с този предизвикателен ник  Mr. Green

ето го  и моя принос за базара,ще се опитам да Ви го донеса утре на срещата,но не обещавам  Rolling Eyes
звезди 4бр,плетен дядо Коледа 8бр,плетени снежинки 7бр,плетени елхички 6бр,картички 17бр.

# 20
Mona,tran4eto ne e za vas-nadqvam se,4e go razbirate!A ina4e nika nqma zna4enie-vajen e 4oveka zad nego!:)

# 21
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Мими, нещата наистина са чудесни и ме извини за предишния тон-много ме гризе съвестта, защото не съм от гаднярско конфликтните личности-познаваш ме достатъчно,е-не винаги си трая...Важното е, че ми минава бързо и не съм злободушна  PeaceА утре-трябва да дойдеш, защото е последен срок за да решим за празненството на децата.

# 22
  • Мнения: 2 653
Майка ми каза, 1че не е ходил никой у нас да вземе нещата, така че утре тя коато ходи при баба ми ще ги остави по път в заведението на Диди.Да знаете , да не се разхожда някой напразно.

# 23
  • Мнения: 397
Трънчето, ама какво да ти кажа и аз някой път не се изразявам правилно, български не ми е роден език.... надявам се че  ще останем единомишленики и ако си видинчанка добре дошла....

Мона, супер са нещата, колко добре си ги опаковала, ние утре мислим да го  направиме, ако имаш възможност ела .....ако имаш двърдо упаковачно фолио бих ти помолила  за малко, щото незнам утре работят ли  магазини и има ли на базара....

и още една  новина магазин  работи на нас Simple Smile))
имате задание да слагате линк на всички известни  на вас Видински сайтове,може някой и прочете....
http://medipharmwiki.com/allvidin/index.php?option=com_adsmanager&Itemid=28

Последна редакция: сб, 08 дек 2007, 21:56 от Lalle

# 24
  • Мнения: 397
Петя, мила а защо караш тези хора ги носят толковадалеч и после ги носят обранто, аз нали съм на кръстопът и майка ти познавам и  тя мен....помисли за друг път,съвестно ми е че  никой не отишил, но честно да ти кажа  аз всеки ден си казвам че  преди работа ще мина  но всеки ден закъснявам и бързам, сорри   bouquet

# 25
  • Мнения: 2 502
Майка ми каза, 1че не е ходил никой у нас да вземе нещата, така че утре тя коато ходи при баба ми ще ги остави по път в заведението на Диди.Да знаете , да не се разхожда някой напразно.
ТАКА и не успяхме да се организираме  Embarassed... но понеже знаеме ,че има време /няколко дни /до базара ,се разтакаваме Mr. Green

ще дописвам постта си довечера ,имам много да отговарям и да ви информирам  Hug Hug Hug

ВАЖНОООООООО
за кога да резервирам маса за банкета на ДБМ Видин ,ако ще е в Ривиера ,сага отивам да поолеемее 8-ми декември
ще ви пусна смс на всяка ,докато съм там да се уточним  Hug Hug Hug

# 26
  • Мнения: 2 502
и пак важно

ДА НЕ ЗАБРАВИТЕ ,ЧЕ 

СРЕЩАТА НА ДБМ УТРЕ Е В МОЯ ОФИС -10,30 ,ДА ДООПАКАВАМЕ ЦЕЛУВКИ !! Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 2 653
Асе, баба ми живее през 2 блока от заведението, така че не е проблем да се мине оттам.

# 28
  • Мнения: 1 770
No vse pak mi se iska6e pove4e semeistva da otvorqt vratite si za tezi deca,i to ne samo za praznici!

Дано!!!! Но това е един трудоемък процес, в който едно цяло обществено мнение трябва да се промени. У много хора дори само идеята да се видят с деца от домове всява страх... все си мислят, че ще се сблъскат само с драми и трагедии, които няма да понесат. А всъщност не знаят какви слънчица ги очакват.... И какви сладки усмивчици...
Дано все повече се отварят домове и семейства, за да може да се увеличат и приемните родители, и осиновяванията, и цялостната подкрепа към тези деца...
И точно по тази причина имаме много, много работа и по самата им социализация.

# 29
  • Мнения: 2 910
Момичета браво, Великото подстригване вече е факт  bouquet

Светле, полей и от мое име, че аз само хапнах, поливането при мен ще е чаааак догодина по някое време Simple Smile
Мими, продукцията ти е страхотна, ела да опаковаме заедно и да се разберем кога ще е празника на децата.

Общи условия

Активация на акаунт