Детски градини в Надежда и Свобода?

  • 20 015
  • 153
  •   1
Отговори
# 45
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Много съм доволна от 15 ОДЗ. Намира се в Свобода до Ена. Много мили и приветливи са учителките от група Бонбон-госпожа Маги и госпожа Ани. Дъщеря ми посещава с желание дежурната градина.

# 46
  • Мнения: 135
А нещо за 6-то ОДЗ в Толстой да кажете?
Ние ходим там...Сега от септември пак...Още сме в яслена група..Доволни сме, но много почиват..да знаеш...
Миналата година почнаха чак октомври, понеже уж правеха основен ремон...
Сега пак не се знае - пак РЕМОНТ... Thinking

# 47
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Те почивките са навсякъде, но  не означава, че не е маловажен въпрос. Важното е персонала да е съвестен, да се държат добре с децата.

# 48
  • Върху лъчите на Слънцето.
  • Мнения: 1 992
А нещо за 6-то ОДЗ в Толстой да кажете?
Ние ходим там...Сега от септември пак...Още сме в яслена група..Доволни сме, но много почиват..да знаеш...
Миналата година почнаха чак октомври, понеже уж правеха основен ремон...
Сега пак не се знае - пак РЕМОНТ... Thinking


Почивките не зависят от ОДЗ-то, а от общината.

# 49
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Хайде, няма ли някой да ходи с нас в "Калина Малина" наесен?  Hug

# 50
  • Върху лъчите на Слънцето.
  • Мнения: 1 992
Хайде, няма ли някой да ходи с нас в "Калина Малина" наесен?  Hug

Аз съм за, но... едно ,че сме за ясла и второ - не сме приети!  Cry
Аз отдавна съм си харесала тая кокетна градина, ама...
Е, късмет...

# 51
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Гневна, стискам палци да ви приемат догодина!  Peace
И все пак - тази година няма ли още някой освен нас.......... Thinking

# 52
  • Мнения: 88
Мили мами.!

Нуждая се спешно от вашите указания и съвети.Прочетох темета и видях,че има майки,които живеят близо до ОДЗ №15 в "Надежда".Скоро ни се налага да се преместим в София от Пловдив и тъй като изобщо не познавам този район,имам нужда от вас.Бихте ли ми казали в коя част на "Надежда" трябва да си търсим квартира,за да е възможно въпросната ясла да е на удобно разстояние,а в същото време и да има директна транспортна връзка до центъра на София?
 ThinkingБлагодаря предварително! Simple Smile

# 53
  • София
  • Мнения: 39 746
Карта

За квартира - Свобода или Надежда 4. Можеш по картата да се ориентираш за номера на  блокове.
По ул. ”Ген. Никола Жеков” минават някоколко маршрутни таксита

номер 8
Цитат
ж.к.”Връбница-2”(църква), ул.”Тричко Велев”, ул.”Златен клас”, ул. ”Бели Дунав”, ул. ”Ген. Никола Жеков”, бул.Рожен”, бул.”Кн. Мария Луиза”, бул.”Кн. Дондуков”, ул.”Раковски”, бул.“П.Евтимий” (обратно: ул.”Л. Каравелов”, ул.”Фр. Нансен”, бул. ”Черни връх”, ул.”Св. Наум”, ул.”Ст.Михайловски”, бул. ”Симеоновско шосе”, ул. ”Н.Габровски”, ул.“Акад.Ст.Младенов”, ул.“Йордан Йосифов”, ул.“Акад.Борис Стефанов”- Студентски град /ЗДС/

номер 26
Цитат
ж.к."Гоце Делчев"-(обръщ.колело авт.№74), ул.”Тодор Каблешков”, ул.”Костенски водопад”, бул.”Гоце Делчев”, бул.”П.Ю.Тодоров”, бул.”Акад.Ив.Гешов”, бул.”Св.Г. Софийски”, бул.”Прага”, бул.”Ген. Скобелев”, Тунел НДК (обр.- бул.”П.Евтимий”), бул.”Васил Левски”, ул.”Г.С. Раковски”, бул.”Сливница”, бул.”Хр.Ботев”, бул.”Кн.Мария Луиза”, бул.”Рожен”, ул.”Ген.Н.Жеков”, ул.”Народни будители”, ул.”Петко Д.Петков” (24 ДКЦ- ж.к."Свобода")

номер 31
Цитат
гр. Банкя (отпада през курс кв.”Михайлово”/ кв. ”Вердикал”), ул.”Ст. Стамболов”, с.Иваняне, Панорамен път, кв.”Филиповци”, Филиповско шосе, бул.”Добринова скала”, бул.”Зах.Стоянов”, бул.”Дж.Неру”, ул.”703”, ул.”Шабан”, ул.”Ген.Вл.Динчев”, бул.”Добринова скала”, ул.”Адам Мицкевич”, ул.”Бели Дунав”, ул.”Ген.Н.Жеков”, ул.”П.Д.Петков”, ул.”Народни будители”, ул.”Хр.Силянов”, ул.”Илиянско шосе”, бул.“Рожен”, кв. ”Илиянци” (складова база “Химснаб” АД)

номер 36
Цитат
кв.”Горубляне”, ул.”Самоковско шосе”, ул.”Стадион”, ж.к.”Горубля-не”, ж.к.”Младост-3”(бл.353-359), ул.”Св.Преображение”, ул. ”Д-р Ат. Москов”, бул.”Ал. Малинов”, бул.”А.Ляпчев”, бул.”Св.Кл.Охридски”, бул.”Г.М. Димитров”, бул.”Цариградско шосе”, бул.”Ц.Освободител”, ул.”Г.С.Раковски”, бул.”Дондуков”, пл.”Независимост”, бул.“Ал.Стамболийски”, бул.”Хр.Ботев”, бул.”Кн.М.Луиза”, бул.”Рожен”, ул.”Ген.Н. Жеков”, ул.”Бели Дунав”, Надлез “Бакърена фабрика”, ул.”Адам Мицкевич”, ул.”Връх Манчо” - (кв.”Модерно предградие” - бл.1)

И автобус номер 86.

В близост, Надежда 4, има и у-ще 102 ОУ "Панайот Волов", а в Свобода - 141 СОУ с преподаване на чужди езици.

# 54
  • Върху лъчите на Слънцето.
  • Мнения: 1 992
Има и спортно У-ще - 153. Автобуси 85, 86, 108 + изброените маршрутни линии. В близост има и трамвайни линии. Търси квартира в Свобода, Надежда 2,4, за да ти е най-близо. Но тук и наемите са доста по-високи от останалите квартали. Не споменавам центъра.

И от чисто любопитсто - сега ли ще се премествате от Пловдив? Може би се съобразявате в коя градина сте приети, за да търсите там жилище? И ми е интересно кое е твоето дете, защото само 4-5 от децата, които са приети там са без предимство. Това ще рече, че останалите най-вероятно имат там братче\ сестриче в същото ОДЗ...

Последна редакция: чт, 17 юли 2008, 14:30 от Гневна

# 55
  • Мнения: 88
 Simple SmileБлагодаря на бързо отзовалите се.Ан мари,а какви са отзивите за чуждоезиковото училище?

Гневна,за съжаление не мога да задоволя любопитството ти,тъй като нямам нищо общо със ситуациите -приети,неприети,братчета и сестричета, за които споменаваш WinkНо ти благодаря за отзивчивостта!Защо квартирите са по-скъпи? Thinking

# 56
  • Върху лъчите на Слънцето.
  • Мнения: 1 992
По-скъпи са, защото в близост е (както обичам да се шегувам) единственият останал световен търговски център "Илиянци", и търсенето е голямо. И понеже многото китайци, виетнамци и т.н., които държат там павилиони са по-платежоспосолни. Дори и в близкия кв. "Толстой" също са по-скъпи.

# 57
  • София
  • Мнения: 39 746
Simple SmileБлагодаря на бързо отзовалите се.Ан мари,а какви са отзивите за чуждоезиковото училище?
За това у-ще не съм чувала нищо. Просто го мернах на картата, че е в близост.
Спокойно можеш да пуснеш тема в http://www.bg-mamma.com/index.php?board=12.0 (Нашите деца - Деца в училищна възраст) и да попиташ.

# 58
  • Върху лъчите на Слънцето.
  • Мнения: 1 992
Онзи ден едни ученици, минавайки покрай него, коментираха, че там много лесно се взима диплома- само ходиш за присъствие и накрая излизаш с диплом. Дори учителите не влизали редовна в часовете.. Rolling Eyes  В момента не бих записала детето си там, ако беше на тази възраст. - Под всякаква критика е. Но хубаво е, че от два дни сменят старите дограми и ремонтират покрива. Дано и в скоро време започне да изпълнява истинските си функции. Praynig

# 59
  • София
  • Мнения: 39 746
И при нас има едно такова квартално у-ще, аз му викам "килийно".
За 102 съм чувала по-добри отзиви, но то е основно.

Общи условия

Активация на акаунт