помогнете ми моля ви

  • 2 716
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 999
Да вметна, че моито гърди, когато бях на 17 г. също бяха абсолютно различни - и по форма, и по големина. На 22 г. нещата се обърнаха - по-голямата спря да расте, а по-малката порасна повече и .... пак бяха различни, но в обратен ред. Та, мисълта ми е, че момичето тепърва ще се развива още, рано е за такива интервенции, защото организмът няма да спре да расте, само защото си е направила корекция. Да изчака поне до 20 г.

# 31
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Не ми се струва много разумно да отидеш в Пълна промяна.
Ако разликата в гърдите те притеснява, нима ще ти хареса да те изтипосат по телевизията и да те видят толкова много хора?

В миналата тема ти писах - консултирай се с доц. Анастасов, Пловдив, Хирургията на Пещерско шосе
тел. 032 - 60 29 35
Ако има някой от пластичните хирурзи, дето мисли и за пациента, това е той.
Детето ми е оперирано при него и няма и следа от вродения му дефект.

# 32
  • София
  • Мнения: 3 833
Не, тя казва, че ще се обърне към един от хирурзите, който си е избрала в Пълна промяна, а не че ще отиде да се показва в шоуто.

# 33
  • Мнения: 16
az nqma da xodq v pulna promqna,a az sum ot sofiq i pld mi e dale4e satova tursq hiryrzi v sf

# 34
  • Мнения: 1 424
Аз си спомням предишната тема и все пак мисля, че е рано на 17-18 г. да се слага силикон, но всеки сам си го решава това, дано да няма никакви драми и проблеми и наистина да си реши проблема. Противно на всеобщото схващане аз не съм убедена, че естетичната хирургия решава дълбоки, та чак и психосексуални проблеми.
Peace
Подкрепям напълно  Peace
Премисли спокойно и трезво поне още един път !   bouquet

# 35
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
az nqma da xodq v pulna promqna,a az sum ot sofiq i pld mi e dale4e satova tursq hiryrzi v sf


И аз съм от София, ама хората и по чужбина ходят за лечение и свестен лекар.
Пловдив е на 2 часа път.
На теб ти трябва лекар, не печалбар.

Общи условия

Активация на акаунт