Какво закусват вашите деца?

  • 1 711
  • 27
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 384
Какво закусват вашите деца? Много ме интересува отговора, т.к. моя син който е на 10 месеца отказва да яде каша каквато и да е, за попара и не смея да си мисля след последния път в който повръща от рев и инат. Като се замисля той направо май си гладува до обяд. Пие мляко около 8.30-9 ако имам късмет успявам на му дам и малко банан около 10 и това е. С обяда и вечерята няма проблем, ама с тази закуска newsm78

# 1
  • Мнения: 4 111
Закусва АМ. В 6 и 9 яде АМ, в 12 зеленчуково/месно пюре, в 15-16 плодово пюре, в 19 АМ.

# 2
# 3
  • Мнения: 46 492
Сутрин все още закусва само мляко. До обяд не яде нищо друго.

# 4
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Моята дъщеря също е на толкова месеца и за закуска давам попара,каша,мляко с бисквитки или плод.от всичко изброено най-много се мръщи на плода Rolling Eyes

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Закуската ни е само АМ.1-2 часа преди обяда яде някакъв плод.

# 6
АМ сутрин към 7:30, а в 11 яде пюре от пресни плодове.

# 7
  • Мнения: 417
пробвай мляко с бисквити newsm78

# 8
  • Мнения: 27 524
Щом не иска, не го насилвай, синът ми става на обяд, така също не закусва  Grinning
Пие плодови кисели млекца, пие сок отскоро, може да хапне малко плод и това е.
Иначе му предлагам млечни кремчета, кисело мляко, понякога каша, общо взето нещо леко иска да хапне.
Мисля, че млякото е достатъчно за вас, не се притеснявай.

# 9
  • Мнения: 1 165
Какво закусват вашите деца? Много ме интересува отговора, т.к. моя син който е на 10 месеца отказва да яде каша каквато и да е, за попара и не смея да си мисля след последния път в който повръща от рев и инат. Като се замисля той направо май си гладува до обяд. Пие мляко около 8.30-9 ако имам късмет успявам на му дам и малко банан около 10 и това е. С обяда и вечерята няма проблем, ама с тази закуска newsm78
Ами аз не виждам защо се притесняваш, след като си пие млякото newsm78 . Това, че отказва попарата-ами не му харесва явно на човека WinkПросто гледай да му дадеш сиренето към обедното или някои от следващите хранения.

# 10
  • Мнения: 3 376
Моя син яде само АМ и понякога някой плод-банан най-често,тъй като в момента е обявил пълен бойкот на плодовете.
Изобщо не смятам да му замествам тази закуска с каквото и да било-каши,попари и т.н.

# 11
  • Мнения: 201
Синът ми също отказва да яде попара под каквато и да била форма, но за сметка на това няма проблем с плодовете. Правя му овесени ядки или бисквити, пасирани с различна комбинация от плодове. Когато беше по-малък слагах и от адаптираното мляко в сместа. Бисквити с мляко също е вариант.

# 12
  • Мнения: 384
Благодаря ви много   bouquetОт това което прочетох явно няма нужда да се притеснявам ама пусто все си  smile3538мисля да не остане гладен, а и е на долната граница на килограмите / само дето на едно място не стой/
Значи си е ок Плами т.к. до обяд изпива около 300гр. АМ и щурее до около 10.30 а после спи Grinning
Благодаря Ви много

# 13
  • Мнения: 2 908
Закусва различно:Нестле Джуниър с бисквита;кисело мляко с овесени ядки;мляко с ориз;мляко с грис;крем какао;попара-редувам ги-яде всичко,нищо не отказва.Така започнахме да закусваме от 11 месеца-до тогава основно ядеше АМ с бисквити сутрин.

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Какво по-хубаво от това да пие мляко за закуска. Моят син още пие мляко /АМ/ на закуска..по 230мл. Нестле Джуниър си жули всяка сутрин. Към 10-10,30 яде плод и после чак на обед си яде яденето.

# 15
  • Мнения: 1 183
Ние си закусваме само с АМ към 8.30- 9.00 ч. и след това чак обяда  Peace

# 16
  • Мнения: 506
на 10мес и ние не искахме попарата,докато не почнах да му я правя с АМ,май така му е по-познато на вкус и почна да я хапва безотказно

# 17
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Упорито ми отказва друго освен АМ за закуска

# 18
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Моето хлапенце яде плодове(до към 10часа само плодове), до обяд хапва или овесени яде, пшенични зародиши или някакви кълнове и след това вече каквото съм сготвила за всички

# 19
  • Мнения: 3 886
всеки ден редувам.1 ден попара,после филия с масло и чубрица (умира за нея),др ден филия с кашкавал  др ден с шунка Peace

# 20
  • Мнения: 24 467
При нас остана за закуска млякото. Той така си предпочита, тъй като е още сънен. Хич не се и старая да променям този негов навик, намирам го за безсмислено. Другата храна е за обяд, следобедна закуска и вечеря.

# 21
  • Мнения: 127
До скоро само АМ. Попара да не види  Sick ЯДе Кус кус също с удоволствие и мляко /но не прясно/ с бисквити

# 22
  • Мнения: 508
Може да опиташ кисело мляко с бисквити,ако вече сте яли кис-мляко,ако не давай  АМ ние все още си го пием в 10.00  не мисля,че има някакъв проблем, ако си го пие с удоволствие.Но и аз мисля,че е по-добре да не го насилваш.

# 23
  • Мнения: 757
закусваме в 7ч.ам
10ч.попара

# 24
  • Мнения: 1 193
Киара е вече почти на 1г и 6м и закусва само АМ. Опитвах с попара не и хареса и не съм я мъчила. Сега случайно останахме преди ден два без АМ и се наложи да и дам филийка с крем сиренце и пастет. Хапна си я, но после си видя шишето и вика "ам-ам".

# 25
  • София
  • Мнения: 6 011
Само попара. Това май му е и любимото ядене, никога не отказва.

# 26
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
До скоро пиеше само мляко и отново лягаше да спи до обед, явно му е стигало.
От скоро редувам попара, корнфлейкс с пр.мляко, безмлечна зърнена каша с пр.мляко, млечна каша с гриз, млечна каша с бисквити, бутер банички.
Но на 10 месеца все още си беше само на мляко.

# 27
  • Мнения: 106
в 6,7 или 8, зависи кога се събуди - АМ
Следващо хранене към 10-11ч, зеленчуково пюре.

Общи условия

Активация на акаунт