Отговори
# 15
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
благодаря Ви момичета, че се отзовахте с мнения, които споделям и аз и непрекъснато почти си говорим за това.Все-още я очаквам да започне да пише, защото знам, че чете постовете.Направих, както писах и по-горе темата, докато тя седеше до мен именно за да я накарам да се отпусне-мисля, че този елемент е почти основен-когато душата ти чсупи преградите нещата се нареждат от самосебе си, защото задаваш всички неудобни въпроси, които те душат.Ние ще сме търпеливи и ще й покажем светлинката  Peace

# 16
  • Мнения: 21
Здравейте,знам,че жените сме много тьрпеливи,използваме и даваме и последната вьзможност,но знам че като ни падне пердето-врьщане назад няма.Успех и да не забравя че е силна жена,само дето не го знае.Не се страхуваи,давай напред,чака те само по-добро

# 17
  • Мнения: 1 615
Надявам се да се бори и пребори за правото си на щастие! Успех!!!

# 18
  • Мнения: 4 458
Аз мисля, че тя трябва първо да се научи да уважава себе си и да разбере, че тя е личност сама по себе си а не придатък на мъжа и.

Какво като и прави скандали - това е само доказателство за безсилността му.
Аз ако съм и на мен ми направи скандал за изневяра, дори и да не е прав ще кажа, че е вярно и че и аз съм човек и си имам своите нужди така както и той. Какво си мислите, че той е светец и не погежда жена ли? Аз винаги съм казвала: щом мъжа може защо жената да не може? Какво, ние жените да не сме роботи? Ако толкова много ревннува да се върне при жена си или да я вземе при себе си! Ако ли не, няма право да се бърка в личния и избор за сексуален партньор

# 19
Здравейте, първо мисля че твоята проятелка трябва сама за себе си да се изясни
В случай че реши да се разведе-СМЕЛО НА ПРЕД. С нищо мъжа и не може да и навреди или пък най-вече да и отнеме децата. С тези думи той само си чеше езика.Е верно е че ще има период в който ще баде финансова затруднена и на гарба и ще легнат вного задължения и отговорности но и този период отминава. Достатъчно е човек да повярва в себе си  че може да се справи със ситуацията. Пък и ние жените сме много по оправни и изобретателни от мъжете. ТАКА ЧЕ СМЕЛО НА ПРЕДЕ, СТРАШНО НЯМА, ТЯ МОЖЕ ДА СЕ СПРАВИ

# 20
  • Мнения: 21
точно така,давай смело напред Hug Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт