Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 9 дек. 2007, 00:37 ч.

4D-Вми пловдив

• 4 529
  • 5
  •   1
Отговори
моля някоя мама която е ходила на 4д видеозон във вми да даде малко повече информация,как е протекъл прегледа,доволна ли е,кои лекари гледат на 4д там,благодаря много

# 1
Аз ходих там, струваше 70лв. Плаща се на касата на болницата, а самия ехограф е на 1 етаж. Отидох без уговорка и попаднах на Иванчева. (не съм доволна от нея, всички лекари който преди и след това ме гледаха казаха, че ще имам момче, а тя ми каза момиче и то на 4Д) Иначе прегледа трае около 30 мин. Дават ти диск със запис на бебо. Препоръчвам ти ако ходиш да се уговориш предварително с някой лекар. Незнам. Раждах при Паскалева и съм доволна от нея, но не ме е гледала на 4Д, а на обикновен. Важно е да идеш в подходящия период от бременноста. (около 20 г.с. доколкото аз знам)
Ако се сетиш нещо друго питай. Peace

# 2
благодаря ти за отговора,аз сам попадала на иванчева при първата ми бременност и също не съм доволна от отношението,а знаеш ли кои други лекари гледат,можеш ли да ми кажеш повече за раждането ти при д-р паскалева,нормално раждане ли,моля малко повече инфо да ми дадеш за нея,аз след 2дни ще ходя на 4д,нямам уговорка с лекар затова разпитвам толкова,благодаря ти предварително

# 3
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4367.160
Тук съм написала за раждането си, общо взето беше супер. Ако искаш мога да ти кажа телефона на Паскалева да говориш с нея.

# 4
аз след 2дни ще ходя на 4д,нямам уговорка с лекар
Какво стана, ходили на ехографа, кой лекар те гледа?

# 5
благодаря ти за отговора валерия,да на 11 декември бях на 4д,гледа ме д-р иванчева,бях очарована от ехографа,от това колко ясно се вижда бебче,личицето е като на снимка,всичко беше наред,развитието съвпадаше със седмицата в която бях,много съм доволна и разказвам на всички за изживяването и го препоръчах на всичките си приятелки и познати които са бременни,препоръчвам го и на всички които четат във форума,от тогава като ходя на прегледи там ехографа е обикновенн и след като съм гледала бебо на 4д на обикновенн немога да различа нищо,гледам виждам бебчо но ми се вижда толкова различно

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт