Обилно се лигави

  • 647
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 229
Моя син се лигави от 3-4 месечна възраст, но както виждате е на 1,8 г , но проблема остава същия, лекарката досега казваше ,че е зъбите но всички зъби без последния кътник излязоха преди месец. В предаването "часът на мама" по бтв една приятелка гледала за това и казали , че било от някаква инфекция в устата и носа, аз пак ще го водя на лекар другата седмица, но тя като разбере че съм го чула по телевията или от интернет ми се  Grinning. лигави се много обилно постоянно сме с лигавник пък вече е голям. Другото, което ме притеснява да няма гъбички в устата въпреки че нищо не се вижда с просто око, защото лятото имахме гъбички на пишката но те минаха лесно с едно кремче и капки не си спомням имената им.

# 1
  • Мнения: 5 760
Обилната секреция може да е лош навик да не си затваря устата и да не гълта слюнката. Ако е така му правете забележка.
Може да е проблем с дишането през носа и тогава е добре да се консултирате с УНГ специалист.
Да има гъбички е много малко възможно- те се виждат като бели налепчета по вътрешната страна на бузките. Освен това вече е голям за такъв тип инфекция.

Общи условия

Активация на акаунт