нормално ли е след секцио?

  • 5 746
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 393
Секциото ми беше преди около два месеца и половина. Лохиите ми свършиха към 50-ия ден, от тогава от време не време ми тече нещо странно, някакъв жилав секрет леко оранжев понякога. Имах и цикъл скоро. Знам, че трябва да се обадя на лекаря си, но тъй като не съм започнала още профилактиката с глобули, които ми назначи, не мога да го питам за това. Като бях на предглед иначе, каза че всико е ок и да слагам глобули за всеки случай... Въпросът ми е, имал ли е някой нещо подобно и какво ще да е то??  newsm78
Благодаря предварително!   bouquet

# 1
  • Мнения: 46 437
Иди на друг лекар, ако не искаш да се виждаш сега с този, но трябва да проверят какво е, при мен след секциото не е имало подобно нещо.

# 2
  • Мнения: 1 371
Такъв проблем не съм имала. Лохиите ми свършиха на 40-я ден, дойде ми на шестия месец след раждането, подобно нещо не ми се е случвало. Според мен, трябва да се направи изследване на влагалищен секрет. Може да са някакви гъбички.

...... Като бях на предглед иначе, каза че всико е ок и да слагам глобули за всеки случай...

Не съм чувала за каквито и да са глобули, които се слагат просто ей така.

# 3
  • Мнения: 10 983
Не съм имала такова течение. Лохиите ми спряха 20 дена след секциото. По-добре потърси мнение и от друг специалист.

# 4
  • Мнения: 4 496
Нито един от трите пъти не съм имала такъв проблем. Но дори и да имах бих отишла на друг лекар, "за всеки случай профилактично" не бих пила или слагала нищо.  bouquet

# 5
  • Мнения: 1 227
... "за всеки случай профилактично" не бих пила или слагала нищо.  bouquet
На лекар. Не мисля, че този секрет е свързан със секциото, отиди да видиш какво е Peace

# 6
  • Мнения: 1 668
Не съм имала такъв проблем, иди да те види друг лекар Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 6 011
Не е имало такова нещо и при мен.

# 8
  • Мнения: 393
 Sad оф ми ще ходя! Благодаря ви!

# 9
  • Мнения: 2 197
Какви са тези глобули "за всеки случай"? Това са глупости.  Отиди на лекар и си пусни изследвания.

# 10
  • Мнения: 27
При мен положението е същото, аз смятам да се консултирам с лекар все пак.

# 11
  • Мнения: 660
Аз раждах нормално, но крайните жълти лохии си ми откараха до първия цикъл на петия месец. Аз бях решила да изчакам до първия цикъл и ако и тогава не се изчисти, да се консултирам с някого, но то се изчисти.

Не можах да разбера за какви глобули иде реч, какво профилактираш за всеки случай  newsm78

Иначе, така както го описваш, не ми прилича на инфекция. Възможно е някой от шевовете още да не е организирал напълно и организмът още да го разпознава като чужд, но не мога да твърдя за нищо така, без да съм го видяла

# 12
  • Мнения: 491
Аз лично съм нямала такъв проблем,по добре се посъветвай с лекар

# 13
  • Мнения: 168
Същата работа бях и аз.

Лохии – 2 месеца след секциото. Спират – тръгнат.. Кафяви, червено –прозрачни всякакви, дори жълто зелени.. Ами спряха накрая след влагалищни глобули и промивки със смрадлика.

Нека доктор ти вземе микробиология. Ще покаже дали има инфекция. На мен ми изписаха глобули – бетадин. Мина ми от тях, но при секс все още ме боли.

И аз се чудя да ходя или да не ходя пак на преглед. Добре, че поне всякаквите там цветни течения спряха.
 Sad

# 14
  • Мнения: 693
Не съм имала подобни секрети

Общи условия

Активация на акаунт