Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 19 апр. 2005, 11:34 ч.

kak da mahnem pampersa

• 668
  • 11
  •   1
Отговори
Zdraveite, moje li niakoi da mi dade savet, nasheto momchence e veche na 2 godinki, imame problem s edinia testis, kazaha ni che imame asansioren testis i doktorite ni posavetvaha da mahnem pampersa za da ne se pritiska ... no problema ni e che prez no6ta se napishkva ne kazva, opitahme da go sabujdame i da go izpishkvame no veche ne iska, namalihme technostite no bez rezultat .... spodelete opita si.... blagodaria vi

# 1
Моят син също е вече много голям и през ноща продължава да спи с памперс.Наскоро останахме без памперси,стана така ,че се наака два или три пъти за около час преди лягане и .........Скарах му се и му обясних,че сега ще спи без памперс и дори да си намокри леглото няма да го преобуя.В 6 часа сутринта моето момченце въпреки,че не беше ставало цяла нощ ,не се беше напишкало.Така,че пробвай,може да изкараш няколко беэсънни нощи ,но ще си струва ,нали? hang

# 2
eliot, пусни търсачката с ключовата дума ГЪРНЕ!!! Ще намериш достатъчно много мнения и препоръки.

# 3
  • Кори Селести
Цитат на: Туфи
eliot, пусни търсачката с ключовата дума ГЪРНЕ!!! Ще намериш достатъчно много мнения и препоръки.

тц.
не помня да е имало такава тема.....
ама..ние сме си за бой:)

# 4
Мисля,че не е добра идея щом още се напишква да махнете нощния памперс. Нашият син е на 2г.8м. и чак сега започна да остава сух цяла нощ-изисква се зрялост - мускулна ли, не знам. А се страхувам ако го насилвате да не се стресира детето и да има обратен ефект.Според докторите е проблем през нощта или изобщо да носи памперс вашето детенце? Не знам дали не можете да слагате нощем найлонови гащички с тензухено парче-купувала съм на нашата кака в далечната 2001г. от един магазин на Хр. Ботев такива с цел да я отучвам от памперса...ако мога да помогна-казвай.

# 5
po princip ne e dobre da nosi pampers, no toi prez denia si kazva i niama problem, problema e s no6tnia pampers

# 6
  • Кори Селести
в такъв случай....може да купите от тези постелки  и може пък и да свикне да не се напишква...
пробвайте...

# 7
  • Кърджали, България
И моят син е вече на 2 год. и 5 мес. и още е с памперс, даже и през деня. Вкъщи му махам памперса и го чишкам през около 40 мин., един-два пъти и сам е казвал, но толкова. За акането да се говорим - само в памперса! Държала съм го по 1 час на гърнето и нищо! Слагам памперса и хоп! Как да не те хване яд! Непрекъснато говоря, говоря, давам примери с 1 година по-малката му братовчедка и други деца, казвам му, че е голям (с което е напълно съгласен, естествено), че всички ще му се смеят, че е много по-удобно без памперс и не иска, и не иска! Вече в чудо съм се видяла с това акане! Понякога му се карам, но ме е страх да не започне да се стиска изобщо, че тогава още по-лошо! Не знам, кажете какво да правя!

# 8
Inna, изчакай още един месец и повтори цялата програма. И не се ядосвай - децата усещат и ако разбере,че немахането на памперса те притеснява, ще се притеснява и той. Всичко,което описваш е правилно според мен,но на човечето още не му е дошло времето.

# 9
oh nai bolnata mi tema moeto momi4ence i na 2god. i 5 mes i nqma nikakvi priznaci 4e shte se nau4i skoro samo kato q pokanq da sedne na garneto ili na toaletnata 4iniq po4va da pishti v isterq i neiska i neiska nqkolko pati sam q zalagvala i az neznam kak i e sedqla za po 5 min i nishto stava slagam pampersa  i svarshva rabotata neznam prosto

# 10
Цитат на: Inna
И моят син е вече на 2 год. и 5 мес. и още е с памперс, даже и през деня. Вкъщи му махам памперса и го чишкам през около 40 мин., един-два пъти и сам е казвал, но толкова. За акането да се говорим - само в памперса! Държала съм го по 1 час на гърнето и нищо! Слагам памперса и хоп! Как да не те хване яд! Непрекъснато говоря, говоря, давам примери с 1 година по-малката му братовчедка и други деца, казвам му, че е голям (с което е напълно съгласен, естествено), че всички ще му се смеят, че е много по-удобно без памперс и не иска, и не иска! Вече в чудо съм се видяла с това акане! Понякога му се карам, но ме е страх да не започне да се стиска изобщо, че тогава още по-лошо! Не знам, кажете какво да правя!

не се притеснявай.големия ми син запо4на да казва 4е има пиш като навърши 2 г. но никога не съм го притеснявала да казва-естественно казвах му 4е като има пиш трябва да е на гърнето ,но не съм му се карала .знаех ,че рано или късно ще започне сам да си казва и така и стана.мисля 4е най -добре да не му казваш нищо и да видиш как ще реагира.достатъчно е голям да разбере че те ядосва може и нарочно да прави.пробвай варианти.но махни памперса изобщо не го слагай през деня.ако постои напишкан или наакан няма да му хареса

# 11
  • Кърджали, България
Да, и аз мисля, че още сигурно не е готов, но всички вкъщи го натякват и може детето да е решило на прави на инат, знам ли? Ти какво предлагаш, мечица, изобщо да не му споменавам нищо за месец ли? Да го оставя на мира и след това да започна старата песен на нов глас? Наистина трябва да пробвам, натякването така и така няма никакъв резултат, може пък това да помогне. Само ще трябва да предупредя всички вкъщи да следват сценария Simple Smile

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт