Какво ви харесва в "Грозната Бети"?

  • 1 027
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 167
Опитвам се да  разбера на какво се дължи успеха на този сериал?
Преди няколко месеца гледах няколко епизода и не издържах - изоставих го, после отново го започнах, заради дизайна и дрехите. Не издържах и втория път и го зарязах.  Но, Ъгли Бети има куп награди. Защо!?
Бети е пълна ненормалница, тя е карикатура, полудявам само при вида й. Защо това момиче не се промени да си оскубе веждите, какво се опитва да докаже. Не проумявам защо човек , разбиращ всичко за този бизнес ( примерно)  в същото време няма поглед към себе си и прилича на мексиканска доячка с пончо, рогови очила, шина... полудявам.
Нещо сигурно ми убягва, моля феновете да ми обяснят каква е идеята, всъщност?

# 1
  • Мнения: 4 509
На 50 гр Амарето съм след едногодишно въздържание, така че сега не мога да обяснявам. Идея има. Аз я разбрах. И няколко други момичета - също. Дано се включат.

# 2
  • Мнения: 2 957
Запис Simple Smile))
И аз ще чакам отговорите,защото и аз не мога да си обясня.

# 3
  • Мнения: 865
Още един чакащ за разяснение Mr. GreenГледах няколко серии,и се отказах!Не ми понесе.Ако идеята на сериала, е че и хора с невздрачен външен вид могат да успеят в модния бранш /и да не се поддадат на суетата/добре!Но,ако и друг замисъла...,значи е трябвало да продължа да гледам.

# 4
  • Мнения: 4 496
Харесва ми идеята, че красотата не е всичко. Че можеш да бъдеш оценен въпреки дебелите вежди и вида на мексиканска краварка. Mr. Green
Пък и по-лек и неангажиращ сериал не съм гледала.

Последна редакция: пн, 10 дек 2007, 13:31 от краcим

# 5
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Лек и разтоварващ сериал.
След цял ден търчане и домакинстване, е хубаво да мога да се разтоваря.
След като цели поколения подрастващи момичета боледуват от булимия и анорексия, това им доказва, че не е нужно да си супер слаба, да пазиш диети, да имаш комплекси, защото не изглеждаш като манекенка.
Освен това показва по развлекателен начин пошлоста и интригите в модните среди.
Хубаво е сериалчето, но аз все още очаквам втория сезон по ТВ-то.

# 6
  • Мнения: 1 477
Аз го гледам първо защото не ме натоварва по никакъв начин.Напротив-отпуска ме даже и ме разсмива.Идеите ми допадат.Главният герой също   Flutter

# 7
  • София
  • Мнения: 5 744
Лек и разтоварващ сериал.
След цял ден търчане и домакинстване, е хубаво да мога да се разтоваря.
След като цели поколения подрастващи момичета боледуват от булимия и анорексия, това им доказва, че не е нужно да си супер слаба, да пазиш диети, да имаш комплекси, защото не изглеждаш като манекенка.
Освен това показва по развлекателен начин пошлоста и интригите в модните среди.
Хубаво е сериалчето, но аз все още очаквам втория сезон по ТВ-то.
Peace
въпреки че и на мен "тоалетите" й ми се виждат прекалени  Laughing

# 8
  • Мнения: 139
Харесва ми идеята, че красотата не е всичко. Че можеш да бъдеш оценен въпреки дебелите вежди и вида на мексиканска краварка. Mr. Green

Неее, аз не мисля, че това е идеята.
Мисля, че така я представят, за да се ядосваме, че е добра и оправна, а "видиш ли как изглежда"!?
Мисля, че накрая тя ще се превърне в нещо прелестно (за завист на обратния и красивата телефонистка)
и най - вероятно ще се омъжи за шефа си. И това до какъв извод ни довежда - че само със себераздаване и чевръсност не се постига всичко, а трябва и добър външен вид (защото той, най - малкото, респектира враговете и ти отваря някои затворени до скоро врати). Това го пиша със смях, не съм се замисляла сериозно!!!

Пък и по-лек и неангажиращ сериал не съм гледала.

 Peace Точно това е! Не търся идеята и смисъла (явно има доста сезони, за да гадая каквото и да било),
но след всички криминални сериали и за десерт Д-р Хаус #Crazy, не бях усетила колко много се нуждая от този сериал! Забавлявахме се с мъжа ми и даже коментирахме, че прилича на сапунка, но направена за хора, които не понасят сапунки!

# 9
  • Мнения: 3 622
Лек и разтоварващ сериал   Grinning
Добър завършек на деня
 

# 10
  • София
  • Мнения: 2 356
първите 2-3 серии и мен ме дразнеше но после свикнах и се зарибих
Яд ме е, че свърши нещастно 1 сезон

Общи условия

Активация на акаунт