37-ма Щатска тема

  • 12 757
  • 299
  •   3
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 563
Бенсън, къщата видях и е много сладка! Щастливи да сте вътре! Ама къде са снимките на Ей Джей?

# 31
  • Мнения: 940
Аууу навън е лято бе хора Rolling Eyes- върнахме се обратно с Елла да си облечем потници и джапанки .Шашава работа,тъкмо се кефих че малко застудя и започнах да си обличам блузи с дълъг ръкав и ето ти,човек не може да се настрои за коледа Crossing Arms

----------
Да наистина забравих за хляба ,малеее колко хляб се изяждаше  едно време -ужас...
Аз тук се научих да ям храна без хляб,много ми беше странно и безвкусно в началото ,но свикнах и сега не мога да привикна да ям хляб с манджа.
-----------
За Елла и аз имам пакет солети и царевични пръчки които ги мотаме в килера от месец ,давам и по няколко солетки понякога,когато тя се сети да си поиска ...а да забравих голден фиш също-давам и умерено...не я лишавам ...и ние като Бубкини си хапваме всичко-ето сега и напълних една купа с малини и боровинки и като гледам се радва повече на тях отколкото на бисквитените изделия.Вчера ядохме портокали заедно и много се кефеше,всекидневно и давам грозде и банани за снакс също.
-----------
бенсън...супер за овошките
И ние с басеина го мислихме и засега сме в застой,искаме от тези със сол дето се поддържат че иначе ти отива здравето със химикалите.

# 32
  • Мнения: 1 783
Ето тази игра много се харесa у нас, подарък за рд.

# 33
  • Мнения: 3 367
..като ви чета май аз съм расла различно-факт е че у дома имаше един гардероб (буквално) с бонбониери от пациенти,като цяло не сме ограничавани,но и не помня да сме яли до забрава..село нямаме та и този елемент отпада..
*
Бистра,това като музайка ли е?ограничен ли е броя картинки или можеш да си правиш каквото искаш?
*
Хич не си хапваме от всичко у нас,не купувам изобщо снаксове и сокове,храна няма из къщата за ядене от скука и пр; шоколад купуваме предимно европейски,ядем си ние и на децата даваме,ма не много Embarassed

# 34
  • Мнения: 940
Хммм бистре не съм я срещала играта в магазините -той сам ли реди или с някой?! така като гледам май се слага картинка и после редиш цветовете в-у нея -така ли ?

Елла пък много се кефи на това  - а на мен ми харесва че може да си цапа където си иска със молива който вътре има чиста вода Simple Smile


----
 Аз пък съм в хранителна дилема,искам да лиша Елла от  джънк но ме е страх да не прекаля Confused,страх ме е да не се обърнат нещата в един момент и тя да се нахвърли като невиждала,затова и вкарвам в менюто по малко джънк от време на време.
Това като един филм който гледах наскоро с Ума Търман  -гаджето и намери клечки за уши във банята и и ги пробва и изпадна в екстаз и направо не можеше да повярва защо майка му никога не му  е давала да си чисти ушите със клечки Laughing

# 35
  • Мнения: 1 783
Хммм бистре не съм я срещала играта в магазините -той сам ли реди или с някой?! така като гледам май се слага картинка и после редиш цветовете в-у нея -така ли ?

Елла пък много се кефи на това  - а на мен ми харесва че може да си цапа където си иска със молива който вътре има чиста вода Simple Smile


----
 Аз пък съм в хранителна дилема,искам да лиша Елла от  джънк но ме е страх да не прекаля Confused,страх ме е да не се обърнат нещата в един момент и тя да се нахвърли като невиждала,затова и вкарвам в менюто по малко джънк от време на време.
Това като един филм който гледах наскоро с Ума Търман  -гаджето и намери клечки за уши във банята и и ги пробва и изпадна в екстаз и направо не можеше да повярва защо майка му никога не му  е давала да си чисти ушите със клечки Laughing

Да, подрежда сам, ама не по картинките, още е малък да се усети, но му е голям кеф да поставя там пег-четата. Аз да взема да я поръчам тази aquadoodle, от кога искам нещо подобно.  Thinking

И, аз, и аз за дилемата, и не лишавам съвсем, ама ограничавам. Поне сега мога, после, като не мога, няма. Гледах го тоя филм, сладък беше.
 Thinking Абе аз защо не работя???? Whistling

# 36
  • Мнения: 2 253
А на мене ми е интересно: вие като бяхте деца, не беше ли същата работа с тези вафли, и солети, и детски закуски, и пасти, и бонбони виолетки, и лимонади, и сайдери?
И аз бях,и съм още така EmbarassedАнет,ако съм ти дете,все ще съм си под дом.арест Simple Smile))
 Вики,стига и ти"джапанки,потник",какво беше това??

# 37
  • Мнения: 940
бистре.... купувай акуадудъл,супер е -тъкмо щях да ти кажа че е на сейл в таргет -почти 50%-ама ти си в БГ-то

тина...кръстя се ,честно е толкова топло-виж  в подписа ми градусите -а се усеща като повече щото няма ветрец никакъв

# 38
  • Мнения: 384
Benson много е хубава къщата. Много приятни спомени да ви донесе.
И при нас е доста топло около 75 F ама си ми е супер сега ще го водим малкия на детската площадка, че много обича да се люлее на люлката. Плами засега мне е ял много сладки неща, ама пък как хапва банани и мандарини направо ме изуми веднъж.
Tandoori как върви работата? Добре е че ти помагат в къщи твойте 3  помощници   bouquet
Аз да попитам макар че на някой ще му се стори глупаво- при положение че съм завършила история и география освен като учителка , мога ли да си намеря и друга работа newsm78 Глупав въпрос ама.........

# 39
  • Мнения: 3 491
benson, преди малко разгледах и аз къщата - хубав живот да живеете в тази хубава къща!
Виктория, и аз като че ли клоня към по-умерено даване на джънк, ако може и без хич, малка ми се струва Елла, няма да й се размине да опита.
На въпроса на Анет - чета "Lost in Translation" на Ева Хофман, и оттук-оттам други належащи неща, както се случи, макар и да я чета бавно покрай разни обективни и субективни обстоятелства. Уча се да свиря на пиано например  Rolling Eyes , защото единият син тръгна на уроци, и като се загледа в нотите и каже "мамиии, това тук не го разбирам", трябва някой да помага, и да му виси над главата. А и той наистина прави грешки. Мерак му беше на детето, реших да му угодя, та сега намазвам и аз покрай него. Баща му помага за какво ли не, но за пианото отказва, и аз го разбирам. Аз също си имам пределите в някои отношения.

# 40
  • Мнения: 3 491

Аз да попитам макар че на някой ще му се стори глупаво- при положение че съм завършила история и география освен като учителка , мога ли да си намеря и друга работа newsm78 Глупав въпрос ама.........
В библиотеките вземат хора с всякакъв висш образователен произход. Но ако нямаш завършена магистърска степен по библиотекарство, може би няма да можеш да си "библиотекар", а библиотечен помощник (Library Assistant, Library Aid, и разни такива). Степента можеш да я завършиш по-късно, и да "растеш" професионално, както се казва.

# 41
  • Мнения: 1 593
мацки, завърнахме се от Истанбул, снимки ще покажа по-късно, Ноли вече има първата си виза в паспорта  Laughing

засега записче само

Бенсън, искам и аз да видя къщатаааа

# 42
  • Мнения: 405
Сложиха ме да лежа, от днеска, и вече съм отегчена, направо не знам с какво да се занимавам, за да минава по-бързо времето. На всичкото отгоре си имам работа, дето исках да я свърша в следващите две седмици, но в легнало положение много трудно се печата. Та така, сега ще седя да ви прочета, че май само четенето ми е останало.

# 43
  • Мнения: 7 091
Мацки, ако ви трябва рецепта за sugarplums без печене, ето:
http://tandoorisjourney.blogspot.com/2007/12/no-bake-chocolate-sugarplums.html

Страхотни са, мисля да направя за училището на Калин, щото адски лесно стават, по много освен това и не се пекат Simple Smile Peace

# 44
  • Мнения: 1 800
мацки, завърнахме се от Истанбул, снимки ще покажа по-късно, Ноли вече има първата си виза в паспорта  Laughing

засега записче само

Бенсън, искам и аз да видя къщатаааа

Jenna, още не съм заключила албума, ето линка :

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=199471

При нас какъв дъжд вали от 3 дни, не е истина... Жалко, че не смогнахме да нсадим овошките, сега е много кално.

Хиър, снимките на  А. Джей е в подписа ми

Атти,  кофти. Дано бързо минава времето за теб и да идва сладкото бебе? Аз май съм пропуснала  какво е бебето- момиченце или момченце?

Вики, кажи повече за тези басейни със сол, че аз съм много зле и не съм чувала за такива. Мерси!

Общи условия

Активация на акаунт