препоръчайте ми зимна количка

  • 2 094
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 183
Peg-Perego  Peace много леки,удобни и маневрени колички(но са малко по скъпи)
и малко по-тесни и по-къси......  Confused
момичето търси широка и удобна за едро бебе количка.
Thinking  Ами какво да ти кажа,нито ни е тясна нито ни е къса,аз съм супер доволна,но щом казвате,може и така да е  Rolling Eyes

# 16
  • София
  • Мнения: 1 228
Аз съм страшно доволна от 5 годишната си Хаук (Денвър 5) - непромокаема, маневрена, широка (не по - малко от Маг Ингланд). Ивайло е третото бебе, което гледа. Значи е здрава. Недостатък - тежичка е - 12,5 кг.  Wink Но си я харесвам много, особено за зимата  Peace Затова и си я ползвам пак нея. Струваше 330 лв. преди 5 години.
Не съм имала нужда от дъждобран никога  Peace Мартин спеше в нея до двегодишен.

Лошото е, че май вече не са на мода Хаук или пък са станали скъпи, но не ги виждам по магазините.
Гледам, че си от София, единственото място, където съм виждала Хаук, е в големия магазин Комсед зад Била на бул. България, бяха под 200 лв. хем. Явно са застояла стока  Heart Eyes Точно нашият модел го нямаше, но имаше доста подобни и пак непромокаеми.

Ако не намериш - Маг Ингланд  Peace
Пег Перего са наистина много леки, но доста теснички.

# 17
  • Мнения: 5 940
Благодаря ви на всички. Мисля, че се ориентирах и вече знам какво да търся.

# 18
  • Мнения: 146
Нашата количка е на MAG, много ми е удобна има си зимен кош, който скоро маи ще махнем и летния, който е широк и дълъг и си има чувалче. Струва 300лв. Ако искаш на лични ми изпрати Skype, ICQ или поща - имам снимки и ще ти изпратя.

# 19
аз съм за MAG.продавам дори нашата.виж в продавалника

# 20
  • София
  • Мнения: 44 082
Чиполино Лола, или ако си навита на втора ръка - Чико Пикъп (чиполиното е копието на пикъпа). Пова е най-широката количка...

# 21
мисля че тези колички са най доброто решение - и цена и качество. а за размера няма коментар Simple Smile))
www.x-lander.com
http://www.x-lander.com/xlander/en/modele/xa/

# 22
  • Мнения: 135
 newsm78 Hugа каква е цената?3в1ли е това?

Общи условия

Активация на акаунт