Грозната Бети - 2 тема

  • 35 859
  • 614
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Само на мен ли взе да ми затъпява този сериал  newsm78 Снощи най-накрая изгледах 10-а серия, но честно казано взе да ми идва в повече. Чудат се какво да измислят вече само и само за да разтеглят. Колкото беше свеж първият сезон, толкова вторият вече не ме кефи  Sad Ще изчакам и следващия епизод и може и да престана да го следя.

# 31
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Аз пък като видна клюкарка..и видна сериаладжийка ся ме е яд, че ги изгледах на бързо и ще трябва да чакам до януари Twisted Evil

# 32
  • София
  • Мнения: 14 672
Само на мен ли взе да ми затъпява този сериал  newsm78 Снощи най-накрая изгледах 10-а серия, но честно казано взе да ми идва в повече. Чудат се какво да измислят вече само и само за да разтеглят. Колкото беше свеж първият сезон, толкова вторият вече не ме кефи  Sad Ще изчакам и следващия епизод и може и да престана да го следя.
Вярно, малко е изсмукана от пръстите 10 серия. Чак ме доядя, че ми развалиха удоволствието. С какъв трепет ги чаках субтитрите... Laughing

# 33
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Оф, утре е 3-ти, да се надяваме, че на 4-ти новото епизодче вече ще го има в Замундата, ако дават утре де. Чакам я ваче Бетушата 100 години  Tired Tired Tired.

# 34
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Като видях, че си писала рекох си айде...новата серия излезе топла, топла ама нейсе  Crazy

# 35
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Като видях, че си писала рекох си айде...новата серия излезе топла, топла ама нейсе  Crazy

Абе като си пуснах поста и си помислих, че така ще се получи, ама не се стърпявам вече. Искам си Бета и това е.

# 36
  • Мнения: 133
пише, че новата серия ще излезе на 10.01  newsm45 newsm45 newsm45

# 37
  • Мнения: 207
Много е релаксиращ филма, но сега изгледах последната 10-а серия и с нетърпение чакам новите серии! 

# 38
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
пише, че новата серия ще излезе на 10.01  newsm45 newsm45 newsm45

Цигани! #Cussing out

# 39
  • Мнения: 289
10 - ти е!
Има ли я вече някъде?

# 40
  • Мнения: 603
10 - ти е!
Има ли я вече някъде?
В замунда го няма  Sad

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Е, изчакайте малко. На 10.01 излиза серията в САЩ, утре ще е най-вероятно по торентите  Peace

# 42
# 43
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881

Ейййй, чудеса, чудесааааааааа!

Много съм щастлива!

# 44
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
То хубаво ама суб. кога излизат?

Общи условия

Активация на акаунт