За "Борекс"

  • 14 047
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
Мами, някой има ли преки впечатления относно процедурите в "Борекс", свързани с лечение на акне, химичен пилинг, оформяне на вежди...? Приемам предложения и за други медико-козметични центрове. Благодаря!

# 1
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
В "Борекс" съм си правила процедури за стрии, като за тази процедура преди това се прави химически пилинг на засегнатото от стрии място. За самия пилинг нямам никакви забележки, кожата ми беше перфектна след това, но може би самият пилинг да е бил по "лек". За изброените от теб процедури нямам с какво да ти помогна, но от самите центрове съм останала много доволна. След празниците ще ходя пак  Peace

# 2
  • Мнения: 29
Правих си почистване на лице в Борекс. В момента ходя на процедури с лазер. Правят се няколко, една на 30-40 дни. След една седмица съм на втора процедура. Все още не виждам разлика. Sad

# 3
  • Мнения: 29
Първата процедура, която си направих с лазер ми струваше 500 лв. Мисля да си направя поне още две. Може да струва и по-малко, тъй като се плаща за един лъч. Всеки си определя броя на лъчите.

# 4
  • Мнения: 2 673
Правила съм ендермология в Борекс на бул. България, и в този до бул. Хр. Ботев. Доволна съм. След процедурите реших във втория салон да ми направят почистване на лице. Въобще не съм доволна. Незнайно защо, козметичката, чието име не запомних ме бутна да стоя под парната струя и отиде да пуши. След 10-ина минути направи бърз масаж на лицето, почисти, намаза ме, постиска кожата. Каза, че ще ме допочисти друг път. Платих 50 лв. и повече не се върнах. Салоните "Борекс" са добри, само че във всяко стадо си има мърша.

# 5
  • Мнения: 29
Направих си втора процедура с лазер в Борекс. Знам, че е нужно време, но вече минаха почти три месеци и никакво подобрение. Май само си давам парите на вятъра #Cussing out Сигурно ще спра да ходя.

# 6
  • IT
  • Мнения: 3 704
В Борекс съм доволна от епилация на горна устна и от фризьорката(на България), от почистване не-защото много стскат, пилига-Мандорле плюс-първо ми излезнаха пъпки след него, после кожата ми беше добре -но пъпките ме изнервиха, LPG-то нямаше ефект,другият им апарат също нямаше резултат,от лазера имах някакъв.

# 7
  • Мнения: 5
има служители на които може да се довери човек напълно

# 8
  • Мнения: 0
Направих си втора процедура с лазер в Борекс. Знам, че е нужно време, но вече минаха почти три месеци и никакво подобрение. Май само си давам парите на вятъра #Cussing out Сигурно ще спра да ходя.

Iskam da te pitam - za kakvo procedura s lazer pose6tava6 Borex?
za6t az imam problem sus stari strii i tam mi kazaha 4e mogat da mi gi zali4at, no parite sa dosta i ako nqma efekt nqma da se radvam osobeno da gi pravq!!!

# 9
  • Мнения: 29


Имам проблемна кожа. Увериха ме, че още след първата процедура ще има ефект, но мисля, че стана дори по-зле. Не знам при стрии дали има ефект.

# 10
  • Мнения: 2
Стриите не могат да се заличават напълно, но с жълтия лазер в Борекс на дъщеря ми след 4 процедури се получи намаляване на размера в ширина и заглаждане.Отделно и цвета им стана като на останалата чост от кожата - от светли станаха по-тъмни.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 262
Според мен лазерната процедура за премахване на стрии не си заслужава  Rolling Eyes
инвестицията е сериозна, а резултатът е посредствен. С активно мазане и регулярен пилинг се постига същото.

# 12
  • Мнения: 2
Според мен лазерната процедура за премахване на стрии не си заслужава  Rolling Eyes
инвестицията е сериозна, а резултатът е посредствен. С активно мазане и регулярен пилинг се постига същото.
Може да се спори по въпроса!При нас от пилинги и кремове не се получи, а видимо и веднага се забеляза още на първия месец.
За сравнение бяхме оставили стрии , които не бяха обработени с лазера.Разликата беше видимо на 50%.

# 13
може ли някой да ми каже колко струва лазерна епилация на лице и дали има някакъв ефект след това

# 14
  • Мнения: 37
Знам ,че темата е стара ! Не бих искала да пускам нова .Впечатлих  се от рекламата на  лазер с жълтата светлина за лечение на стрии !  Те предлагат и въгледвуокисен лазер за лечение на стрии !Моля ,някои ако през това време е правил опити в този център да сподели !

Общи условия

Активация на акаунт