За шопинГ точката...

  • 3 674
  • 89
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 281
Миличка, не се притеснявай, когато намериш подходящия партньор, и това ще се случи  Hug
Благодаря ти, Dona.
Иначе, знам къде се намира шопинГ точката, сама я открих. Ама...  

# 31
Сама ми е най-добре да пазарувам

# 32
  • Мнения: 281
Имаше специална дума на английски за мъж, който чака жена си пред магазина - в Амика я имаше...ама не мога да намеря броя.
 Grinning

Последна редакция: пн, 10 дек 2007, 11:22 от Мария Лу

# 33
  • Мнения: 516
Аз съм шопингфригидна.

# 34
  • Мнения: 3 405
Аз мразя да пазарувам с мъжа си. Абсолютно безропотно си подава портфейла, без дори да погледне какво съм избрала. Аз искам съпричастност, не пари! Кредитна карта и аз имам Crossing Arms

Това е моя мъж  Wink

# 35
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192

Не си случила на майстор да те научи Whistling

# 36
  • Мнения: 2 891
Шопингувам сама. Действам с бързо темпо и мразя да чакам някой да се накуми. Като изпадна в изборна безизходица, заставам с/у първия непознат мъж и питам него  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 8 999
О, шопингът е супер интимно занимание. Не допускам свидетели.

# 38
  • Мнения: 984
Обичам да пазаруваме двамата. Съчетаваме с разходка и кафепиене.
"Сладкото ми, айде да излезем днес до еди-къде си!"
"Добре, сладко, кога да отидем?" - нещо такова се получава.

# 39
  • Мнения: 281

Не си случила на майстор да те научи Whistling

Аз съм шопингмайстор, пък ходя гола. И боса.
Това честно ли е?

# 40
  • София
  • Мнения: 3 421
Аз мразя да пазарувам. Ако мога всичко да купя от едно място и то за много кратко време ще е най-добре. Не обичам да ходя и да зяпам по магазините(то затова после се чудя как някои си намират хубави неща на прилични цени).

В неделя се почувствах като олигофрен, който през пет минути обясняваше, че не ги знае къде са тези ориентири, които ми дават в МОЛ-а. Колко ли време прекарват другите хора по магазините?!

# 41
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Колко ли време прекарват другите хора по магазините?!

Другите - не знам. Аз прекарвам възможно най-малко.
За децата пазарувам с удоволствие. За себе си - трудно. А като му гледам и отегчената физиономия, направо ми се ще да се бях родила гладкокосместо куче. То даже няма нужда и от подстригване.

# 42
  • Мнения: 3 371
сама си я дразня Laughing . лятото за последен път влязох в магазин с мъжа си - каза, че хората за това време, за което аз си избирах блуза/и не си избрах, де Sad/, апартамент си купували  Laughing.
затова, сама. мъжът да гледа децата и да печели парите.

# 43
  • Мнения: 36
Зависи...понякога сама, понякога с приятелка и от време на време с мъжлето - ето например вчера бяхме в Малл-а 3 часа и не защото аз се мотках, а защото той си избираше и зяпаше по сумати време в магазин - чак да се изнервя:)
ама това ли дае, този цвят, а не ми ли е малко? или гоялмо и т.н. Grinning

# 44
  • Мнения: 377
Как с мъжа си, бе???  Crazy Онова чудо пазарува точно за пет минути и на шестата почва да мрънка. Crossing Arms
Аз съм като мъжа на каката. Свършвам за пет минути, независимо с кого.

И аз съм така, но най-добре ми е сама. Повече от половин час обикаляне по магазините ме изнервя страшно много.

Общи условия

Активация на акаунт