въпрос за зодиите

  • 9 777
  • 55
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 376
Да ви кажа, може и да има нещо вярно. Мамето е зодиа Стрелец, но с Асцендент Лъв, и вижте ме мене, Лъвчето newsm60  И както моят асцендент също е Лъв, начи смятайте какво чудо ме очаква...

# 31
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Ами аз Близнета от всякъде...мъжо Риби...кво ли на чака боже...какво ли Mr. Green

П.П Ео ти нещо си ми обещала Blush

# 32
  • София
  • Мнения: 4 272
Хм, мислех си, че мъжът ми е с асцедент Близнаци, а излезе, че е Рак. И моят асцедент е Рак. Явно затова се разбираме Stuck Out Tongue

# 33
  • Мнения: 6 992
Ракът е смиволът на семейството и децата.Много е вероятно всичките в тоя клуб да имаме я луна в рак,я асцендент в рак (я някой щастливки като мен и слънце и луна в рак Mr. Green ),я луна в четвърти дом.

# 34
  • София
  • Мнения: 4 272
Я кажи сега, Ео, за пустия четвърти дом. Как се определя? Между другото, в момента в моя дом Боби е написал номера на всички врати на яркожълта хартия. Всяка врата трябвало да си има номер и да не ги бъркаме!!! Абе, куку лудница, и с тоя жълт цвят...елате ни вижте! Shocked
 Та първият ми дом е с надписани врати, а за четвъртият ...не знам Wink

# 35
  • Мнения: 6 992
Ахахахаха  Mr. Green  4 дом трябва да започва във Везни,ако асцендентът ти е рак.
Обаче как ни зариби яко девойката Crazy

# 36
  • Мнения: 2 825
Мдааа, май само аз ама нищи4ко не разбирам от тия работи....какви са тия луни и слънца в разни домове.....плс някой да ми разясни Cry  Cry Единственото което знам е 4е съм зодия лъв....абсолютно нищо друго Cry

# 37
  • Мнения: 3 376
хихихи... Май ще трябва да напишем нещо като бърз справочник по астрология за кандидат-майки и ще помолим Модераторчетата да го лепнат горе в заключените теми;)

Домовете, клара, са свързани с индивидуалната астро карта на човека. А под индивидуална астро карта се разбира разположението на звездите и планетите по време на раждането на човека.

Както звездното небе е разделено на 12 зодиакални знака, така и индивидуалната карта на човека е разделена на 12 дома. Горе долу има съответствие на дом и знак, но не напълно!!! И така, съставянето на астрокартата се състои от 2 етапа: определяне къде са се намирали планетите от Слънчевата система по време на раждането на човека (по чисто астрологични признаци, до тук нищо свръхестествено;)); и определяне на началото и разпределянето по домове на личната карта. Напасването на астрономическата с личната карта дава пълната индивидуална карта.

За по-лесна визуализация си представи 2 вложени кръга, разделени на по 12 сектора.  Външният кръг съдържа планетите и зодиакалните съзвездия, а вътрешният съдържа домовете. И се засичат местоположенията на планетите от външния кръг спрямо домовете във вътрешния и готово Grinning

На някой стана ли му ясно нещо?  Nerd

# 38
  • Мнения: 4 362
Аз съм Риби с асценд.Лъв,Мъжо-Везни с асцед.Скорпион,а на мен какво ли ми се пише?  Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 4 965
При мен няма нищо вярно.
Майка ми е риби с асцендент близнаци, баща ми е рак с асцендент козирог, аз съм дева с асцендент водолей, мъж ми е телец с асцендент везни, а бебки са лъвчета с асцендент скорпион. Т.е. всички сме абсолютно различни.

# 40
  • Мнения: 431
Аз лично смятах, че няма нищо вярно но сега като се замисля май май дост такива случаи знам. Може пък и да е случайно. Как да разбера с  какви асценденти сме с мъжа ми.

# 41
  • Мнения: 2 825
мммм Grizabella май нищо не разбрах   Embarassed  Embarassed освен 4е трябва да знам 4аса в който се е родил мъжа ми Confused и ако се обадя за това на майка му .... такава м...на ще ми тегли Simple Smile
Инъ4е аз съм зодия лъв с асцендент козирог...което е малко странно за мене...и не знам какво то4но зна4и, ама мъжо е зодия козирог...та сега ве4е ми стана интересно... Simple Smile

# 42
  • Мнения: 6 992
Гризка,аз те разбрах,ама аз се занимавам с тия работи десетина години Mr. Green

# 43
  • Мнения: 1 320
и аз я разбрах, без да се занимавам с тия неща. питам само-някой ще се наеме ли да ми начертае въпросната карта?Simple Smile

# 44
  • Мнения: 3 154
http://www.astro.com/horoscopes/ahor.asp

Надолу търси Chart Drawing, Ascendant. Wink

Общи условия

Активация на акаунт