въпрос за зодиите

  • 9 774
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 825
Слън4о, благодаря много за сайта...на4ертах си мойта...ама пак нищо не разбрах Embarassed май съм мноооого скарана с астрологията... Embarassed

# 46
  • Мнения: 3 376
Добре, ще дам един пример, за да стане по-ясно:
Например, слънцето (зодията) ти се пада в Риби. Луната в Овен. Марс в Скорпион. Това се определя от астрономическото разпеделение на планетите на датата на раждане (външния кръг, както се изразих образно). Обаче според картата на домовете ти (вътрешният кръг), 1ви дом ти е в Стрелец, 2ри в Козирог и т.н (това условно казано, ей, не е 100% така връзката). Следователно, като ги напаснеш едно с друго се получава:

Слънце в 4ти дом
Луна в 5ти
Марс в 11ти

Така стана ли по-ясно?  umnikuu

# 47
  • Мнения: 6 992
Клара, дай си линка с картата и ще ти кажа всичко къде ти е и какво ти е:)

# 48
  • Мнения: 2 825
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?rs=3;btyp=w2gw&nhor=1& … byQaF-u1113991717

много благодаря за предложението....таман бях по4нала да издиржам инфо по темата

# 49
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
абе къв час да пиша за раждане бе. Аз реално съм в 7 и 40 родена. ей тва ми пише на таблицата за попълване, където Time Zone: 2 h east,  Standard Time

# 50
  • Мнения: 3 154
Ами пишеш си 7:40... то като си отбележиш държавата мисля, че само си се нагажда Rolling Eyes

# 51
  • Мнения: 3 092
В нашето семейство има някакво  съвпадение - майка ми е близнаци,а брат ми овен с асцедент близнаци , татко е зодия овен с асцедент рак а аз съм зодия Рак със същият асцедент Рак - на мене какво ми се пада -пак ли бебе Рак  Stuck Out Tongue

# 52
  • Мнения: 6 992
Цитат на: Вили1
В нашето семейство има някакво  съвпадение - майка ми е близнаци,а брат ми овен с асцедент близнаци , татко е зодия овен с асцедент рак а аз съм зодия Рак със същият асцедент Рак - на мене какво ми се пада -пак ли бебе Рак  Stuck Out Tongue

Вили ,ВИли, като едно бившо бебе Рак ( и една бъдеща мама и аз като теб -Рак с асц Рак) мога да ти гарантирам,че на една майка няма какво по-хубаво да и се случи от бебе Раче:) Аз лично искам бебе Раче Mr. Green

# 53
  • Мнения: 3 376
Цитат на: Вили1
В нашето семейство има някакво  съвпадение - майка ми е близнаци,а брат ми овен с асцедент близнаци , татко е зодия овен с асцедент рак а аз съм зодия Рак със същият асцедент Рак - на мене какво ми се пада -пак ли бебе Рак  Stuck Out Tongue


На теория да:) Но ти не се връзвай много;) Плюс това зависи и от таткото.

# 54
  • Мнения: 522
хм!  Rolling Eyes При нас поне не е така. Наско е Водолей. Аз съм Телец с асцедент Близнаци, съпругът ми е Риба с асцедент Скорпион.  Sunglasses

# 55
  • Варна
  • Мнения: 632
Аз съм Скорпион с асцендент Везна,мъжът ми е Водолей с асцендент Рак, а дъщеря ни е Козирог,не зная с какъв асцендент.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт