искам да ви попитам...

  • 812
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
днес ми направиха цветна снимка и резултатите от нея са"кухината на матката е с леко намалени размери с правилна форма.дясна тръба с интрамурална непроходимост.в ляво свободно.Лекарката ми обясни че нямало смисъл да я отпушват при положение че вляво всичко е наред. Shockedне че изгарам от желание за подобни манипулации но знам ли?!опитваме от 2години имам един спонтанен аборт за този период.незнам?!!ще се радвам ако споделите мнение Simple Smile

# 1
  • Мнения: 263
ardelia, спокойно и с една здрава тръба се забременява - това не е голям проблем. Отпушването не е гарантирано - често стават бързо сраствания отново/ все пак е индивидуално/. Направи си и други изследвания в клиника по стерилитет, тъй като казваш, че имаш един аборт и две години не са малко. Успех.  bouquet

# 2
  • Мнения: 7 716
Щом едната е проходима, давай на другите изследвания - спермограма, хормони, фоликуметрия.

# 3
Здравейте! Интересувам се от нивата на хормоните и по-точно от завишените нива на естрадиола. Втази ситуация ми бяха предписани противозачатъчни, а те са също на основа естрогени, при което няма да се получи намаляване на хормона, а точно обратното. Моля, ако някой се е сблъсвал със същия проблем, да сподели мнение? 

Общи условия

Активация на акаунт