Къде според вас е удобно да се поставя коша във WC-то? ..и какъв да бъде той ...

  • 2 270
  • 39
  •   1
Отговори
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Може би темата ми не точно за тук, но този форум се доближава най-много въпроса ми.
Та ето какво ме гложди от известно време. Много ми е неприятно, когато ползвам WC-то и коша е поставен някъде отстрани и е със степенка. Как да я изпълня тази акробатика да си хвърля използваната хартийка в него /при положение, че само с една няма да се размина/, едновременно да се въртя на петичка, да настъпвам степенката, за да се отвори коша и да си държа дрехите, за да не обърша пода с тях. Винаги ми е коствало време и усилия да го правя и им е било неприятно. Харесвам кошовете с капак, но нека да са поставени на удобни места, така че да изпълнявам всеки път тази композиция от движения.
Споделете вашето мнение по въпроса и предпочитанията ви за видовете кошове за боклук.

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Никакъв кош за боклук не ми е нужен във WC-тo. Хартията, която се ползва за тази цел е съобразена и е водоразтворима.

Ей, така мразя кош в тоалетната  Close

# 2
  • MJF
  • Мнения: 8 559
и аз мисля като шани.

# 3
  • Мнения: 46 477
Същото мисля и аз, не бих сложила кош.

# 4
  • Мнения: 366
Нямам кош в тоалетната. Не мисля, че е нужно.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 213
Наистина и на мен кошът ми пречи, но все има какво да се изхвърля в него - например ежедневно конци за зъби, някои са поставени на пластмасова дръжка или нещо такова и не върви да се хвърлят в тоалетната. Ами превръзките и други такива - слагам в кошчето торбичка и всеки ден я изхвърлям.
Но по въпроса - и моят е на трудно за достигане място, но какво да се прави...

# 6
  • Мнения: 1 800
А при цикъл, къде си изхвърляте нещата newsm78

# 7
  • София
  • Мнения: 227
В къщи имаме 2 тоалетни и двете са общо баня и тоалетна и в двете имаме кош, не защото хвърлям тоалетната хартия, а защото ми е необходим да хвърлям други дребни отпадъци /например като си почиствам лицето тампончетата, когато си почиствам ноктите и др/. Кошовете ни са иноксови с капак и с педал за отваряне.
Единият е на brabantia мисля, че така се изписва, а другият е някакъв италиански и двата не са ръждясали и се забърсват мн.лесно и имат блясък. Доволна съм

# 8
  • Мнения: 46 477
А при цикъл, къде си изхвърляте нещата newsm78

Зависи, ако имаш кошче в кухнята - там, ако не, ние например не обичаме кошчета, събираме всичко в плик на терсата и сутрин го изхвърляме  Grinning в него събираме всичко, от най-малката салфетчица до храна и т.н.

# 9
  • Мнения: 1 186
Никакъв кош за боклук не ми е нужен във WC-тo. Хартията, която се ползва за тази цел е съобразена и е водоразтворима.

Ей, така мразя кош в тоалетната  Close
И ние сме така Peace

# 10
  • Мнения: 25 551
И аз мразя кош в тоалетна, но няма как. По-добре с кош, отколкото със запушена канализация. Който го е преживял, знае за какво става дума.

# 11
  • Мнения: 1 152
Никога не сме имали кош в тоалетната - не ми трябва още нещо за почистване и изхвърляне. Всичко отива направо в канализацията - не съм имала проблеми със запушване... Whistling

# 12
  • Мнения: 8 999
Имаме един кош - в кухнята, там се изхвърля всеки боклук. Тоалетна хартия, косми и други дребни боклучки, които намеря по пода в банята, хвърлям в тоалетната чиния. По-едрите ги доставям в кухненския кош. Никога не ми е липсвала кофа за отпадъци в тоалетните и в банята. Аз не живея в къща на няколко етажа, нито пък апартаментът ми е 500 кв.м. Една кофа ми е напълно достатъчна. Но за по-големи жилища, или жилища на етажи, наистина е необходимо да има повече боклукосъдържатели. И най-подходящ ми се струва този, който е с педал и капак. Много е гадно  да ти се вижда боклукът.

# 13
  • Мнения: 7 430
И аз мразя кош в тоалетна, но няма как. По-добре с кош, отколкото със запушена канализация. Който го е преживял, знае за какво става дума.

...и при нас няколко пъти се запушва и за това хартията а и всичко останало хвърляме в коша Peace
Не правя кой знай какви акробатики Wink кошчето е точно до мен от лявата ми страна ...
Всеки ден слагам торбичка, хвърлям старата и така Peace

# 14
  • Мнения: 165
В нас е пластмасов с капак и степенка. Сложен е от дясно на чинията и степенката всъщност е неизползваема, но на кой му пука. Вадиш ръчичките от д..-то, вдигаш капака и хвърляш.  Laughing
А ползваме кош, защото незнам от моноблока ли е, от казанчето ли е, от водата ли е, но ако пусна хартия вътре, рискувам да я гледам 3 дена как си плува най-спокойно на повърхността на водата.

Общи условия

Активация на акаунт