епителни клетки и микоплазми?

  • 1 321
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 65
Здравейте!
Моля за съвет, тъй като от дълго време се лекувам при лекар, на който вече нямам никакво доверие! Напрово си се чувствам като ходещо портмоне... Редуват се изследвания и рецепти до безкрай и все нещо излиза, независимо с какви лекарства се тъпча.
откриха ми clue cells, след което пих ДалацинС + вагинално и пробиотици (помагат на червата...)
следващото изследване беше абсолютно същото! Слагах си вагинално Флажил.
На последното (за момента) изследване ми откриват епителни клетки и микоплазми, каквито до момента поне нямях.
Пре съпругът ми всичко е наред. Той също имаше микоплазми преди, но ги излекува, а през цялото това време не сме правили секс, защото исками да се изчистим напълно.
Страх ме е, че пак ще последва някоя безрезултатна и прескъпа Рецепта. Може ли някой да даде някакъв съвет?
Разбира се, записах си час при друг лекар, един от хвалените из форумите, но до тогава има доста време и не зная как да постъпя.
Благодаря


# 1
  • Мнения: 7 716
А изследванията къде ги правиш?

# 2
# 3
  • Мнения: 7 716
А оплаквания имаш ли? Микоплазмата трябва да се лекува.

# 4
  • Мнения: 65
имам слаби болки и съвсем леко зацапване по бельото, без мирис, но вече не съм сигурна дали дали е корем, пикочен мехур или матка...може и да е от лекарствата, соито ми е давала до момента или внушение. ??? Но от какво се получават микоплазмите? До скоро нямах нищо токова, а секс не сме правили от месеци.
Как ви се струват Кандиларов? Коя друга лаборатория да пробвам?

# 5
  • Мнения: 7 716
Кандиларов е добра лаборатория. Микоплазмите са бактерии, които се предават главно по полов път.

Общи условия

Активация на акаунт