некоректна електронна книжарница - какво мога да направя?

  • 994
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 559
Здравейте момичета, дали някоя от вас се е сблъсквала с подобен проблем. Значи историята е следната на 18.11 си поръчвам две книги от тази електронна книжарница  http://www.bgbook.dir.bg/. След като направих поръчката преведох парите по банков път. Значи най-вероятно на другия ден са постъпили в тяхната сметка. Започна се чакане. След една седмица им пиша. Какво става изпратихте ли ми книгите. Отговаря ми се кога и как са платени. Писах кога и след това никакъв отговор повече. Писах още няколко пъти да ми кажат какво става, но пак нищо. Днес вече звъннах на телефона който е изписан там, но никой не ми вдигна, звъннях няколко пъти. Та въпросът ми е някой наясно ли е какво мога да направя от тук нататък или да пия една студена вода  Rolling Eyes Благодаря предварително!

# 1
  • София
  • Мнения: 2 734
Работих известно време в областта на книгоиздаването и познавам повечето търговци на книги.Тези от bg book са свестни по принцип,учудвам се,че са постъпили така.Имам един списък с данните на фирмите книготърговци,само да заспи по-дълбоко малката и ще погледна какви координати имам за тях.Може да излезе тел. на шефа или някой управител Peace

# 2
  • Мнения: 559
Благодаря ти, поуспокои ме малко. Мислех си че са някоя пирамида.  Sad

# 3
  • Мнения: 2 037
Книги от тях поръчвам често. Всъщност всички нови книги са ми от тях. Носят ги на място, има отстъпки. Хем по-евтино, хем и ти ги носят. Винаги на следващия работен ден. Плащам им при доставката. Идва човека, преглеждаме списъка (тяхната разписка), сверяваме, плащам (и малко за него, закръгляме до левче) и довиждане. Много съм доволна. Защо си платила преди доставката?
Има някакъв book store обаче, никога вече.

# 4
  • Мнения: 559
Ами платих преди доставката защото така съм свикнала като пазарувам от др ел магазини. Не съм си и помислила, че може да се случи такова нещо. Имам интернет банкиране и го правя от къщи за секунди. До сега такова нещо не ми се е случвало. Това което ме изнярвя най-много е че въобще не ми отговарят на съобщенията. След 7 дни ще стане месец от както съм ги поръчала.  Мижеха просто да ми пишат нямаме ги в момента ще си ги получите след месец или два и така да си знам. И защо никой не отговаря на този телефон, преди малко пак звънях Rolling Eyes

# 5
  • София
  • Мнения: 1 163
и аз съм доволна, само един път не ми дойде поръчката и се  зачудих какво става, само дето висях в къщи. По- късно  видях че ми пратили по имейла писмо, че я нямат в наличност в момента и дали искам да изчакам една седмица ако не ми е спешно.

# 6
  • Мнения: 2 037
Вчера получих книга от тях. Има фактура с данните им :
ЕТ "Венч" Аюуш Жамянбаатар
София, ж.к. Надежда бл. 617
Булстат 130241976
Д номер 3223049035

# 7
  • София
  • Мнения: 2 734
Ох,аз съвсем се отнесох,забравих да ти пратя инфото.Ей сега ще потърся

# 8
  • София
  • Мнения: 1 890
  И аз съм поръчвала от тях, платих при доставката, бързи бяха... newsm78

# 9
  • Мнения: 712
Аз съм поръчвала само веднъж, но платих при доставката и не съм имала проблем. Изключвам само момента с търсенето на една книга, която навсякъде беше изчерпана, а на техния сайт все още имаше наличност. Когато я поръчах, ми върнаха съобщение, че книгата е изчерпана.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 734
Аз закъснах,ама... :oops:9437821.Ето това е тел. който имам

# 11
  • Мнения: 289
И аз по- принцип поръчвам доста от тях - винаги са ми ги носили на другия ден, плащам на човека и о.к. Досега може би 10-12 пъти съм поръчвала. А да няма значение София - провинция - време, местни доставчици, незнам newsm78

# 12
  • Мнения: 3 695
Ами май трябва първо да ти потвърдят, че могат да ти доставят книгата, често се случва да я нямат или да не могат да я намерят и чак тогава следва плащане и доставка.

# 13
  • Мнения: 469
И аз си поръчах книга от там - платих при доставката. Единствената ми забележка е че я доставиха ден-два по-късно и по случайност ме уцелиха вкъщи точно тогава.

Последна редакция: ср, 12 дек 2007, 16:06 от анима

Общи условия

Активация на акаунт