За нашите майки

  • 1 577
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 424
Само моята майка ли ме изкарва извън равновесие понякога ?  ooooh!
От време на време като почне да ме критикува страшно става- много си напъляла напоследък, тази прическа не ти отива,тази пола  не ти стои, приятелката ти Х как се беше издокарала, а пък ти...... Все неща от този сорт  #Crazy  Направо се замислям,че ако майка ми си мисли така какво ли мислят другите хора ?  Confused
Майка ми е, обичам си я, но аз съм на 20г и не съм омъжена, живея си с нашите и направо няма къде да се скрия от подобни атаки  #Crazy

# 1
  • Мнения: 46 489
Моята ме критикува умерено, но като имаш предвид, че още се крия, че пуша  Whistling неизбежно е  Grinning ние винаги ще сме им деца и те винаги ще са ни родители  Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 6 992
Щях да кажа изнеси се, ама все тая. Аз съм и изнесена в друг град, и омъжена, и още ми ги дрънкат подобни - много съм била развлачена, ама вземи я подстрижи косицата, ама я каква официална ризка ти купих...
Няма отърване с две думи.
Дразни те, но я обичай, всъщност сигурно е съкровище в сравнение с други изблици на родни майки, които четем тук...

# 3
   Това са бели кахъри.Майките каквото и да казват го казват за добро, или поне така  се стремят да е.И аз се дразнех  доста от  майка си.Имали сме конфликти, дори огромни -неизбежно е.По ирония на съдбата , точно когато се разбирахме прекрасно и  нещата потръгнаха аз я изгубих.Дори не разбрах , че я губя, за да се сбогувам с нея.Тя просто си отиде, в ръцете ми, само за  минути Cry.Сега  бих  била толкова щастлива да е тук и да ме укорява и дразни.Ама нея вече я няма и  живота ми е толкова пуст...
   Обичайте ги, момичета, не им се връзвайте.Вземете най-доброто, докато са с вас, защото после ще е късно.Това е толкова силна връзка, която даже в смърта не се къса, а само боли, страшно боли.

# 4
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 677
Хич не им се връзвам, нито на моите, нито на свекърите Mr. Green В един момент явно ЕГН-то си казва думата, та ги прихващат все по-често всякакви глупости Mr. Green Не им обръщай внимание, иначе ти ще се побъркаш, а за тях все едно нищо не е било  Hug

# 5
  • Мнения: 2 197
Да не те отчайвам ама с годините ще  става по-зле. Аз не живея с нея вече 15 години и пак като се видим ме изнервя зверски. Ама ми плаща сметките и ми гледа детето, така че си я търпя.

# 6
  • Мнения: 227
       Обичайте ги, момичета, не им се връзвайте.Вземете най-доброто, докато са с вас, защото после ще е късно.Това е толкова силна връзка, която даже в смърта не се къса, а само боли, страшно боли.
Цитирам и съм съгласна..макар и моята майка да ме изнервя още на вторият час,когато сме заедно...но времето лети... Confused

# 7
  • София
  • Мнения: 39 745
Критикува, но пък какво да се прави. Виждаме се прекалено рядко, за да имаме време да се сърдим.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Хм. Почакай да се омъжиш. Ще се сдобиеш с мноооого по-голям дразнител.  Twisted Evil

# 9
  • Мнения: X
Намерила какво да я дразни..... ooooh!

# 10
  • ES
  • Мнения: 2 172
Така е, с възрастта майките се променят, дават фира и мозъка и нервите им, но да не забравяме, 4е и ние вървим на там.
А 4е свекървите нервят, то си по дефолт.

# 11
  • Мнения: X
По тази тема мога да напиша докторат  Mr. Green
Няма друг човек, който да ме критикува, ядосва, порицава, докарва до нервен срив така, както майка ми.
Няма да се впускам в подробности.

# 12
  • Мнения: 2 908
За мен лично няма по-голям дразнител и от свекито ,и от майка ми-наравно ги смятам.Колкото по-далеко и от двете-толкова по-добре.

# 13
  • Мнения: 331
Никога не ме е дразнила и критикувала за нищо! Дори сега, когато ми дава съвети (поискани) за детето, които аз така или иначе не спазвам (що ги искам тогава не знам) - все ми повтаря, че аз си знам най-добре как да постъпя... Абе, обичам си я  Hug

# 14
  • Мнения: 943
По тази тема мога да напиша докторат  Mr. Green
Няма друг човек, който да ме критикува, ядосва, порицава, докарва до нервен срив така, както майка ми.
Няма да се впускам в подробности.

smile3521 smile3521 smile3521Боже,Боже каква е тази наша съдба!

Общи условия

Активация на акаунт