ДАВАЛИ ЛИ СТЕ ФРИЗОКРЕМ

  • 2 357
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
Взимала съм, не ми допадат. Всъщност нищо на тази фирма не смятам за особено добро.  Confused
(мое мнение  Peace)

# 16
  • Мнения: 2 553
Давала съм - дъщеря ми много харесваше "8 зърнени и 4 плода" (май така беше) Peace

# 17
  • Мнения: 2 960
Взимала съм, не ми допадат. Всъщност нищо на тази фирма не смятам за особено добро.  Confused
(мое мнение  Peace)
Naughty аз също не ги харесвам

# 18
  • София
  • Мнения: 426
с такава каша се захранихме но не и хареса много и вече не купувам от тях

# 19
  • Мнения: 842
Синът ми много харесва Фризокрем  ориз и царевица с 4 плода. Добри са.

# 20
  • София
  • Мнения: 361
Алекс всички каши Фпизокрем ги яде с удоволствие  Peace

# 21
  • Мнения: 5
много сам доволна от тях , а за бучките ами зависи колко е топла водата в която ги разтвяряш когато е по хладка няма проблем не стават бучки .

# 22
  • Мнения: 206
Мamanagabi75 ,твоето бебче Габи на 2м.и21 дена ли е?Ако е така ,по добре да изчакаш със захранването особено с каша Фризокрем. В тези каши има доста ароматизатори и захар ,затова и е сред любимите на моето бебче ,което много си пада по сладичкото и за мен това си е проблем ,може би защото беше захранен с плодово пюре и сега предпочита сладкото пред соленто.

# 23
  • Мнения: 537
В момента давам ориз и царевица с 4 плода или нещо подобно, ама малката нещо не я харесва, а пък и на мен ми става на бучки и май следващият път ще й взема на Хумана.

# 24
  • Мнения: 213
Купих му на моя хубавец каша ориз и царевица, е нея хареса.Трябваше да му слагам допълнително плод за да си я хапне.

# 25
  • Мнения: 2 336
давала съм фризокрема няколко вида и съм доволна

# 26
  • Мнения: 2 960
Мamanagabi75 ,твоето бебче Габи на 2м.и21 дена ли е?Ако е така ,по добре да изчакаш със захранването особено с каша Фризокрем. В тези каши има доста ароматизатори и захар ,затова и е сред любимите на моето бебче ,което много си пада по сладичкото и за мен това си е проблем ,може би защото беше захранен с плодово пюре и сега предпочита сладкото пред соленто.

ако бебе е толкова мъничък ...изчакай със захранването ,особено с каши на фризокрем.Като решиш да захраниш ..ама поне 4-ри месеца да направи опитай с каквото там си решила..дали пюре ,каша ...ама да е от продуктите с по високо качество....като хип ,нестле,хумана....

# 27
  • София
  • Мнения: 15 215
Не мисля, че кашите на Фризокрем са нискокачествени.  Confused

# 28
  • Мнения: 6 029
Не мисля, че кашите на Фризокрем са нискокачествени.  Confused

Аз също. Виж, Слънчото минава в тая графа.

# 29
  • Мнения: 2 960
Не мисля, че кашите на Фризокрем са нискокачествени.  Confused

Аз също. Виж, Слънчото минава в тая графа.
Може и така да е ,но все пак на хип и нестле може би са по вкусни ...поне моето бебе не хареса изобщо фризокрем .. newsm78 .затова се е заформило и това мое мнение

Общи условия

Активация на акаунт