Звездни компромати - 19 част

  • 38 385
  • 463
  •   1
Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 965

 Crazy
хихи
Катито е далечна роднина ма мъжо  Crazy Crazy Crazy

# 421
  • Бургас
  • Мнения: 85
Ами според мен са компромати за да съм ги пуснала! Не мисля,че е компромат някоя си да се снима по цици, следващият път ще гледам да са по голи снимки, след като това е критерияТ . Tired

На Кати не ми харесва коремът и и тази странна уста.

Последна редакция: ср, 16 яну 2008, 15:45 от Mellita

# 422
# 423
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Кати  Sick
На Кати не ми харесва коремът и и тази странна уста.

и грима и евтинкото коланче също Mr. Green

# 424
  • Мнения: 17 546
Ами според мен са компромати ......... Не мисля,че е компромат някоя си да се снима по цици, ...............
На Кати не ми харесва коремът и и тази странна уста.[/color][/b]
Ами не са, честно да ти кажа! Просто са си снимчици. Компромат е когато е снимка от папарак, в ежедневието и без съгласие на сниманата личност, дали по цици или не - няма значение.
Пък Кати е раждала жена... Раждането променя тялото на всяка жена, но не е грозно да си майка нали? Съзнанието, че като забременее една жена, промените, които ще настъпят във фигурата и в повечето случаи са в неин ущърб, и въпреки това решава да роди е похвално, а не достойно за подигравка или нехаресване! Е, за устата... прекалила е леко с излизането от контура, ама пък Ивана направо се олива, ако трябва да дам пример. Или пък Глория, Емилия... За Мара пък да не говорим... дето някой беше казал за нея: "Не е хубаво устните ти и половия ти орган да изглеждат по един и същи начин..."

и грима и евтинкото коланче също Mr. Green
Задължително трябва да D&G и да е 150 кинта, за да е красиво, така ли? Sick

# 425
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Ами според мен са компромати ......... Не мисля,че е компромат някоя си да се снима по цици, ...............
На Кати не ми харесва коремът и и тази странна уста.[/color][/b]
Ами не са, честно да ти кажа! Просто са си снимчици. Компромат е когато е снимка от папарак, в ежедневието и без съгласие на сниманата личност, дали по цици или не - няма значение.
Пък Кати е раждала жена... Раждането променя тялото на всяка жена, но не е грозно да си майка нали? Съзнанието, че като забременее една жена, промените, които ще настъпят във фигурата и в повечето случаи са в неин ущърб, и въпреки това решава да роди е похвално, а не достойно за подигравка или нехаресване! Е, за устата... прекалила е леко с излизането от контура, ама пък Ивана направо се олива, ако трябва да дам пример. Или пък Глория, Емилия... За Мара пък да не говорим... дето някой беше казал за нея: "Не е хубаво устните ти и половия ти орган да изглеждат по един и същи начин..."

и грима и евтинкото коланче също Mr. Green
Задължително трябва да D&G и да е 150 кинта, за да е красиво, така ли? Sick

Изобщо не е задължително да е D&G, но когато претендираш да си "звезда" трябва да си подбираш облеклото, и определено коланче за 3лв от Илиенци не ми се вписва в картинката Peace

# 426
  • Berlin
  • Мнения: 11 256
на снимката кати ми изглежда бременна..  Thinking

# 427
  • Мнения: 17 546
Изобщо не е задължително да е D&G, но когато претендираш да си "звезда" трябва да си подбираш облеклото, и определено коланче за 3лв от Илиенци не ми се вписва в картинката Peace
ОК! Peace Само дето тя се отказа от пеенето, никога не е била звезда, а и звездите у нас... са под голям въпрос! Hug

# 428
# 429
  • Мнения: 17 546
Бе и аз се загледах, ама си викам луда ли съм, що ли!? Съвсем истински изглеждат... ooooh! Божеее, на къде отива този свят...

# 430
  • Мнения: 4 435
Бе и аз се загледах, ама си викам луда ли съм, що ли!? Съвсем истински изглеждат... ooooh! Божеее, на къде отива този свят...


Снимаката е от преди няколко години.Не знам какви са тия цици на снимката,но сега определено няма.

# 431
  • Мнения: 1 668
Бе и аз се загледах, ама си викам луда ли съм, що ли!? Съвсем истински изглеждат... ooooh! Божеее, на къде отива този свят...

ехееее hahaha rotfImbo rotfImao hahaha Joy
Аэ къде гледам Laughing Дали са истински? Thinking

# 432
  • Мнения: 3 830
Едва ли са истински, а на тая снимка Бони изглежда ужасно (drag queen). Точно на някакъв намазан травестит прилича hahaha Joy

# 433
  • Бургас
  • Мнения: 85
Ами според мен са компромати ......... Не мисля,че е компромат някоя си да се снима по цици, ...............
На Кати не ми харесва коремът и и тази странна уста.[/color][/b]
Ами не са, честно да ти кажа! Просто са си снимчици. Компромат е когато е снимка от папарак, в ежедневието и без съгласие на сниманата личност, дали по цици или не - няма значение.
Пък Кати е раждала жена...
ама пък Ивана направо се олива, ако трябва да дам пример. Или пък Глория, Емилия... За Мара пък да не говорим... дето някой беше казал за нея: "Не е хубаво устните ти и половия ти орган да изглеждат по един и същи начин..."

Peace Махнах снимките...щом не са компромати няма смисъл да се пълни темета.
А Кати знам, че е раждала .... въпросът  беше в "подходящото " и облекло...а другите споменати фолкаджийки въобще и неискам да ги коментирам. Whistling

# 434
  • Мнения: 4 435
Едва ли са истински, а на тая снимка Бони изглежда ужасно (drag queen). Точно на някакъв намазан травестит прилича hahaha Joy

Той по едно време това работеше,преди няколко години.Облечен като трвестит въртеше кючеци.

Общи условия

Активация на акаунт