Звездни компромати - 19 част

  • 38 369
  • 463
  •   1
Отговори
# 300
  • на село
  • Мнения: 1 028
Време беше да обявят Бекъмова за най-безвкусно облечена.Въобще не я харесвам,антипод за жена ми е.

Абсолютно! Според мен се облича ужасно безвкусно - прекалено късо, прекалено впито - все едно е в осемдесетте. Ясно че иска явно да си покаже фигурата, ама защо по този евтин начин?!  За парите с които разполага, поне може да си наеме читав стилист...

# 301
  • Мнения: 3 268
Аз пък харесвам до голяма степен стила на обличане на Виктория,но ми е много болезнено слаба.Моята фаворитка за красота и стил е Чарлийз Терон.
http://news.ibox.bg/news/id_559696393

# 302
  • Мнения: 17 546
Договора на Гала за голите и снимки е да се вижда само едната гърда...... newsm78 Joy.Като ми го казаха,не повярвах,ама после като видях снимките,май наистина е вярно.
Прави ми впечатление, че частта, която се вижда от скритата и гърда е по-различна от овала на откритата. Най-вероятно има осезаема разлика между двете и това я притеснява...Знам ли? newsm78
http://media.abv.bg/img.phtml?id=228097

# 303
  • Мнения: 5 103
Аз пък забелязвам, че леко са и вдигнати ръцете на снимките, явно гърдите са и отпуснати , а така застанала с ръцете ги повдига newsm78

# 304
  • Мнения: 1 032
Прави ми впечатление, че частта, която се вижда от скритата и гърда е по-различна от овала на откритата. Най-вероятно има осезаема разлика между двете и това я притеснява...Знам ли? newsm78
http://media.abv.bg/img.phtml?id=228097


Преди години Гала се лекуваше от рак на гърдата и е оперирана. Може би за това показва само едната си гърда.

# 305
  • Мнения: 17 546
Прави ми впечатление, че частта, която се вижда от скритата и гърда е по-различна от овала на откритата. Най-вероятно има осезаема разлика между двете и това я притеснява...Знам ли? newsm78
http://media.abv.bg/img.phtml?id=228097


Преди години Гала се лекуваше от рак на гърдата и е оперирана. Може би за това показва само едната си гърда.
Shocked О, съжалявам! Това е ужасно и не го пожелавам никому! Praynig

# 306
  • Мнения: 764
Аз пък забелязвам, че леко са и вдигнати ръцете на снимките, явно гърдите са и отпуснати , а така застанала с ръцете ги повдига newsm78
Ами все пак е раждала,нормално е,но изглежда добре,по-добре,отколкото ,ако е с изкуствени гърди,на мен ми е отвратително.
Съжалявам,ако е била оперирана и се надявам да е добре занапред!

# 307
  • Мнения: 3 268
Гала е на 40 г.,раждала е и изглежда по-добре от много 20 годишни девойки.Това,че гърдите й не са със силикон е едно голяма предимство за нея според мен,защото вече ми се повръща от "портокали".Аксиния е моя кошмар в това отношение.

# 308
  • Мнения: 7 474
Преди години Гала се лекуваше от рак на гърдата и е оперирана. Може би за това показва само едната си гърда.

Това пък за пръв път го чувам Rolling Eyes

# 309
  • Мнения: 3 268
Преди години Гала се лекуваше от рак на гърдата и е оперирана. Може би за това показва само едната си гърда.

Това пък за пръв път го чувам Rolling Eyes
И аз го чувам за първи път и не го вярвам.

# 310
  • Мнения: 4 435
Аксиния е моя кошмар в това отношение.

Аксиния има едни от хай-хубавите направени гърди които съм виждала.Жалко,че нямам как да сканирам снимките от един FHM.Но ще пробвам с телефона,ако се получи ще ги кача.Нямат нищо общо с така цитираните от тебе портокали,дори са й много естествени. Peace

# 311
  • Мнения: 7 474


Аксиния има едни от хай-хубавите направени гърди които съм виждала.Жалко,че нямам как да сканирам снимките от един FHM.Но ще пробвам с телефона,ако се получи ще ги кача.Нямат нищо общо с така цитираните от тебе портокали,дори са й много естествени. Peace

Ето ги  Laughing

# 312
# 313
  • на село
  • Мнения: 1 028
А бе не зная на фотосесията как изглеждат, ама на Евровизия и стояха ужасно - страшно изкуствено.

# 314
  • Мнения: 4 435
Абе важното е без дрехи как й стоят,защото като сложат корсетите на Виргиния на всички им стават "портокали".Много естесвено са й направено,според мен.
Точно и аз тези снимки намерих,има една много красива в лице,където гърдите й се виждат много добре ,ама я няма нещо.

Общи условия

Активация на акаунт