нормално ли е

  • 1 413
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 353
ООООООооо в 9мес чак ми се е случвало да задрямвам там Wink
Точно си легна и хайде отново, постоянно. Така че поспивай си сега, че после..................

# 16
  • Мнения: 336
    О мила това само може да те радва  Hug. И аз бях така в началото. Да не говорим, че до 5 месец не ми личеше, че съм бременна. Ама изобщо. Първия месец не ми ставаше и лошо и изведнъж ... едно гадене, едни киселини. Ходенето до тоалетна от около месец е по 3-4 пъти на нощ. Така, че като почна да кърмя да съм тренирана с буденето  Mr. Green. А корема - ооо за три седмици е станал огромен, като съм права не си виждам пръстите на краката  Joy.
Но да ти кажа всички неразположения си заслужават и все пак радвай се докато не са започнали   bouquet.

# 17
  • София
  • Мнения: 39 754
Тичах като финикиец към края на бременността си, та чак ми беше писнало. Дияна беше доста ритливо и шавливо бебе, и любимото й занимание беше да ме рита в областта на пикочния мехур. Simple Smile

За сега положението е спокойно.

# 18
  • Мнения: 611
Не се притеснявай, при всеки е различно, аз започнах да ходя често чак към седмия месец, когато малката взе да расте повече в коремчето ми Peace

# 19
  • Мнения: 728
Няма смисъл да се притесняваш .. то още не ти притиска мехура. 
ще видиш в по големите месеци какво е.. аз сега ходя през 5 мин  Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 17 591
Ха-ха, по-късно с умиление ще се сещаш за времето, когато си можела да изтраеш цели 10 минути без ВС...

# 21
  • Мнения: 133
Не се притеснявай след известно време ще се молиш за тези дни.Аз вечерите ги карах в тоалетната Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 4 588
Няма за какво да се притесняваш. Ще дойде и този момент. Simple Smile

# 23
  • плевен
  • Мнения: 133
напълно нормално е след около два месеца ще почнеш начесто затова почивай smile3524

# 24
  • Мнения: 1 674
Аз до края не ходех редовно

# 25
  • София
  • Мнения: 44 074
Не се притеснявай, при всеки е различно, аз започнах да ходя често чак към седмия месец, когато малката взе да расте повече в коремчето ми Peace

и при мен така беше, накрая ставах по 5 пати на нощ до тоалетна...ужас някакъв...

# 26
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Нормално е.Като стане по голям плода, ще започнеш по често да ходиш.

С мен стана така. Simple Smile

# 27
  • София
  • Мнения: 10 320
Пък аз до четвърти месец ходех през десет минути, после явно матката изкочи по-нагоре и нещата се успокоиха. Но аз по принцип съм си пикла и често ходя до тоалетната. Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт