Как обезопасихте дома си

  • 2 572
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 54
Кажете  момичета как да обезопася дома си така че пълзящият ми бесен малчуган да не си строши главата. Къде се продават предпазители за контакти? А острите ръбове? Има ли някакъв начин да не си изнеса целия апартамент Mr. Green Ако има такава тема моля за линк  bouquet
Имам и един въпрос относно паданията от спалнята. Още не е падал, но се устремява с главата надолу при първа възможност. Но истинския проблем е че през деня заспива само на спалнята и аз не мога да мръдна. Мами имащи този проблем, как се справяте? Heart Eyes

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Аз обезопасих само контактите,но все пак имам момиченце и не е толкова буйно.Не че не е имало аварий,но леки слава богу.Такива неща/за обезопасяване/ се продават в детските магазини.
А като го приспиш на спалнята няма ли начин да го преместиш после?Аз Тери така си я местех,че и още го правя.

# 2
  • Мнения: 1 440
Аз нищо особено не съм правила в дома си.Контактите са закрити с шкафчета.Очите ми бяха само в дъщеричката.Е,имаше и "аварий",то е неизбежно.А спалнята ни е много ниска.
Какво да ти кажа,ти сама ще прецениш какви промени да се направят,ако е необходимо.

# 3
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
И аз се записвам да следя темата. И аз за сега съм обеопасила само контактите.

# 4
  • Мнения: 413
Ами май единствения безопасен начин е да го пазите вие доколкото това е възможно, очите на четири и пак не е гаранция. Simple SmileНие купихме само за контактите капачки, има и някакви предпазители за ръбове, врати, но не знам до колко са ефикасни.Продават ги в детските магазини.
Ако е "бяс" като нашата госпожица...ние се наложи да махнем масата от хола, за да има повече място, че все там се буташе. Crazy Simple Smile
А за спалнята - или да го местиш като заспи или да го ограждаш с възглавници. newsm78

# 5
  • Мнения: 1 733
Обезопасих контактите с едни предпазители, които купихме от Mr Bricolage. В www.pakostnik.com има обезопасители за ъгли, както и някакви за дръжки на шкафове. Мисля да купя, защото у нас положението е неудържимо Simple Smile

# 6
  • Мнения: 28
За съжаление май не мога да ти дам кой знае какъв съвет, защото и ние сме в това положение. Още повече, че Георги от няколко дни се пуска много често да върви сам и не мога да преценя кога ще го направи и дали ще падне.
Не съм обезопасявала по никакъв начин. Просто когато е извън проходилката или кошарата поне едното ми око е винаги при него Laughing притеснявам се най - много от един нестабилен шкаф пълен с чаши в кухнята, но...... няма какво да направя.
В ръбове слава богу засега не се е удрял много, понеже просто залита. На спалнята, често го хващам за крака в последния момент Hug и се опитвам да го науча, че не се слиза с главата надолу, а с краката  Laughing
Иначе всички опасни предмети "уж" са прибрани, с изключение на кабелите, които много обича да дъвче (когато не са включени, разбира се) Hug

# 7
  • Мнения: 491
Дъщеря ми ходи от 1 седмица с паяк и вече съм си скрила всички неща.Контактите са ни обезопасени.Голяма лудница е вади ароматизатор от контакта за секунди.

# 8
  • Мнения: 14 133
Сложихме предпазители на контактите. Вдигнахме на възможно най-високо всичко, с което може да се нарани или натрови- инструменти, ножици, препарати, лекарства и подобни. Задължително очите ви тябва да са минимум на сто. Действат светкавично.  Важното е да няма сериозни наранявания. Едва ли има дете, което като бебе да не се е търкулвало от спалнята.Опитай на обяд като заспи да го местиш в неговото легло. Така и ти ще можеш да се отдадеш на себе си или някаква домакинска работа.

# 9
  • Мнения: 2 197
Предпазители за контакти продават в МрБриколаж и Практикер. това е единственото обезопасяване в къщи. Имам голямо желание да намеря някакви хитринки за заключване на шкафове и врати на хладилници примерно (много гордо намира яйцата и ми ги носи). За съжаление няма такива за правени по поръчка мебели и вградени шкафове.
Иначе моята е абсолютен бяс нищо, че е момиче.

# 10
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 500
Нищо не съм обезопасявала-дори и контактите Peace
Радвам се на изключитерно кротко дете.

# 11
  • bulgaria
  • Мнения: 309
Алекс още от сега се очертава голяма беля. Преди малко отвори сам пералнята, а едва от два дни е в паяк  Laughing Thinking

# 12
  • Мнения: 262
в електрическите магазини има предпазители. дъщеря ми е много буйна-от проходилката падаше много пъти защ. се опитваше да вдигне нещо от земята. очите са ми непрекъснато в нея,но се случва и пред мен да тупне .а за спалнята пробвай да поставиш около детето дебел юрган или нещо др. ,което да му попречи да се преобърне. newsm78дъщеря ми като спи в леглото си пък така се върти,че си блъска главичката в решетките,нищо че има обиколници.  долният рафт на секцията е опразнен Twisted Evil и има само плюшени играчки.  bouquet  естествено,че няма да забравиш да наглеждаш ,дали не се е завъртял и няма нещо пред лицето си.

# 13
  • Мнения: 1 701
Не съм обезопасявала специално...  Thinking Контактите са зад мебелите или на високо, прибрах ножовете и острите предмети от по-достъпните чекмеджета, а ръбовете... и до сега си тряска тиквата понякога, но общо взето ги научи и се пази сама - взима завоите "с вратите напред"!  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 145
Сложете на ъглите на масата или секцийте гулени ъгълчета , прибирайте полиетиленовите торбички и целуфани далече от детето , имайте винаги под ръка пожарогасител , не поставяйте горещи напитки на достъпно място , постави предпазна решетка около котлоните и винаги готви на вътрешните , сложи на хладилника заключалка , шнуровите да са къси или навити , изрежи връзките да не ги увива око врата си , играчките да са ниско да не се катери , лекарствата и лесно падащи преднети да са на високо , контактите с предпазители , ако сте на печка с дърва продават решетки за пред тях да не пари .

Общи условия

Активация на акаунт