Аборт в 8 седмица

  • 2 679
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Момичета,пак здравейте!
За голямо съжаление направих спонтанен аборт в осмата седмица.
На всдички тук за празниците пожелавам здраве и дългоочаквани детски усмивки догодина!!
 Hug Hug Hug

# 1
  • Мнения: 4 324
Диденце много съжалявам Sad

# 2
  • Мнения: 3 246
Диденце, миличка, много съжалявам Cry Hug Hug Hug

# 3
  • Мнения: 4 700
didence, съжалявам много. Желая ти бърzо въzстановяване и дано скоро се похвалиШ.  Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 595
 Диденце, миличка, силно те гушкам...Съжалявам. Дано занапред те чака само щастие Hug

# 5
  • Мнения: 295
Искренно ти съчувствам  Cry и ти пожелавам ти да гушкащ бебенце догодина Praynig

# 6
  • Мнения: 1 951
Съжалявам много, мила  Hug Бъди силна и гледай напред Hug Hug

# 7
  • Мнения: 1 284
Диденце,съжалявам много мила!Дано през новата година гушнеш така желаната рожбичка Hug Hug Hug

# 8
  • Мнения: 1 335
didence, съжалявам много Cry

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Диденце,много съжалявам!Бързо възстановяване ти желая и смело напред!

# 10
  • Мнения: 1 868
Съжалявам миличка .Други път ще успееш!

# 11
  • Мнения: 119
Съжалявам,мила.Бъди силна,горе главата,гледай напред и се ,,радвай,, на това,което имаш,рано или късно пак ще си имаш-много положителни мисли и успех. Hug

# 12
  • София
  • Мнения: 3 789
Съжалявам за това, което ти се е наложило да преживееш! Hug Знам как се чувстваш, защото лятото и аз в тази седмица преживях същото Cry
Знам какви са чувствата ти, познавам тревогите ти, досещам се за въпросите, които щурмуват из главицата ти!
Но едно ще ти кажа: случилото се е случило се! На всеки може да се случи и никой не е затрахован от това!
Изпитанията, на които ни поставя съдбата понякога са жестоки и тежки, но трябва да ги превъзмогнем!
Бъди силна, не позволявай на каквито и да е лоши мисли да помрачат един от най-истинките празници, а именно- Коледа!
Пожелай си нещо- НА КОЛЕДА СТАВАТ ЧУДЕСА!
И твоето чудо ще дойде скоро! Всеки има право да бъде щастлив!
Пожелавам ти весели Коледни и Новогодишни празници! Hug

Общи условия

Активация на акаунт