МОМИЧЕТА И МОМЧЕ ИМА М НУЖДА ОТ МНЕНИЕТО И СЪВЕТА ВИ!!!

  • 4 359
  • 82
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 336
Здраве да е...

# 76
  • София
  • Мнения: 17 277
Славче, аз те поздравявам за решението, това за мен показва, че мислиш първо за Мария, а после за себе си, което в конкретния случай за мен е правилно.ю   love001

# 77
  • Мнения: 1 732
Успех, Славче!
Отдавна знаеш мнението ми по въпроса.  bouquet

# 78
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Благодаря ти Бърди. Hug

# 79
  • Мнения: 1 809
Славе,каквото и да е мнението ми по въпроса , аз също те подкрепям в  решението ти !Пожелавам ти успех ! Hug

# 80
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Малвина,аз пойсках мнението ви преди да съм взела моето решение,на тези,който имат различно мнение или биха взели  различно от моето решение,нямам право да се сърдя Party
Всичко  ми помогнахте много,накрая трябваше аз сама да взема решение.
И пак казвам ,вземайки го ,оставих всички емоций за мен и баща и настрани и се водих само от това ,което според мен е в интерес на Мария.
Благодаря ти за разбирането Малвина. Hug

# 81
  • Мнения: 1 809
Малвина,аз пойсках мнението ви преди да съм взела моето решение,на тези,който имат различно мнение или биха взели  различно от моето решение,нямам право да се сърдя Party
Не съм си и помислила,че ще се разсърдиш Simple SmileАз не бих постъпила като теб,но не те упреквам,дори ти си възхищавам ще успяваш да тръгнеш срещу себе си,заради детето.Все пак ако не опиташ,няма как да разбереш..така че поне сега ще разбереш дали си струва да продължиш контактите с тези хора или както се казва да си обереш петте пари от тях.

# 82
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Отново ти благодаря за рабирането Hug

Общи условия

Активация на акаунт