Какво ви дава/взема телевизията?

  • 830
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 865
Дава информация, утеха, забавление...
Отнема ценно време, което бих могла да споделя по-пълноцноо с близките си...
А на вас?!

# 1
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Не ми дава нищо без което да не мога да мина.
Но пък ми отнема време в което бих могла да свърша нещо из къщи, да си поиграя с детето, да видя другото дете какво е учило в училище, да разбера как е минал деня на мъжа ми, да прочета книга  - все неща които ще са ми по-полезни и приятни.

# 2
  • Мнения: 1 520
Дава ми забавление, информация.
Не ми отнема нищо, защото я ползвам като радио през повечето време. Голям телеман съм, с това ставам, с това лягам.
Отдавна съм се тренирала да изключвам и включвам себе си, да слушам по няколко неща едновременно.

# 3
  • Мнения: 582
Дава ми информация, отнема ми зрението  Sad

# 4
  • София
  • Мнения: 4 895
Дава ми пари - работя в ТВ Mr. Green .
Нищо не ми отнема, защото вкъщи не гледам.

# 5
  • Мнения: 14 471
дава разтоварване, но само в моментите, когато съм страшно преуморена или стресирана
взема ми интелигентността и индивидуалността
против гледането на телевизия съм

# 6
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Не знам какво ми дава/взема, но без ТВ не могаааа...  Grinning

# 7
  • Мнения: 2 908
Дава ми информация, отнема ми зрението  Sad
За съжаление е така.Отнема също ценно време,прекарано по по-пълноценен начин.

# 8
  • Мнения: 2 309
ТВ вкъщи работи само като фон, рядко сядам да гледам ТВ с часове, тъй че не ми отнема от времето. Дава ми информация, развлечение.

П.П. доскоро и на мен ми даваше пари  Wink

# 9
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
ние вече си имаме "Вечер без ТВ/РС" ... дай боже повечето дни така да стане. то за информация на тв-то много не може да му се вярва, а и все пак има интернет ...

# 10
  • Berlin
  • Мнения: 11 181
основно информация - гледаме само новините в 19.00 и чат пат някой сериал от 8-9h. отнема ми от времето и зрението.

# 11
  • Мнения: 69
    Много рядко гледаме телевизия.  Сериалите  са    изнервящи ,филмите стари ,а  новините може да ги прекръстят на  криминалика  .Вечер с децата пускаме музика.Обичат да танцуват, пеят ,играем.Аз с едното ,таткото с другото.Щом сме живи и здрави друго не ни трябва.Естествено като всички си имаме проблеми ,но се борим.
    Та телевизията не дава нищо ,а отнема много/поне за нас е така /.


# 12
Не ми дава нищо без което да не мога да мина.
Но пък ми отнема време в което бих могла да свърша нещо из къщи, да си поиграя с детето, да видя другото дете какво е учило в училище, да разбера как е минал деня на мъжа ми, да прочета книга  - все неща които ще са ми по-полезни и приятни.
Peace

# 13
  • Мнения: 2 407
Четенето на книги!

Общи условия

Активация на акаунт