Червено вино снощи пих и коледно вълшебство сътворих!

  • 6 643
  • 66
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 891
Само да изкупите всичко и ще ви се нацупя пък  Crossing Arms И за мен трябва да остане нещо!

# 46
  • Мнения: 9 903
е, аз пазарувах умерено, джей-джей Simple Smile има една мама на близнаци, ДесиДим и беше старият ник - не знам дали само тя, или и други мами са оплели топки за елха с фини красиви мрежички - е голяма красота са! Вечен фен съм!

# 47
  • Sofia
  • Мнения: 4 574
И аз, и аз... Hug

# 48
  • Мнения: 2 249
МОМИЧЕТА,БАЗАРА ТЕ4Е С ПЪЛНА СИЛА
НЕЩАТА СА НЕВЕРОЯТНИ И СЕ РАЗПРОДАВАТ СКОРОСТРЕЛНО
АКО ИМА ОЩЕ НЕЩА НЯКЪДЕ-НОСЕТЕ ГИ МОЛЯ ВИ ТАЗИ ВЕ4ЕР ДО 8 ИЛИ УТРЕ СУТРИНТА Praynig
БЛАГОДАРЯ НА ВСИ4КИ!!!

# 49
  • Мнения: 2 471
само да потвърда, че в София имаше много красоти

# 50
  • София
  • Мнения: 5 751
Ето един върнал се с много и все прекрасни неща!

Наистина не знам дали ще остане нещо до утре (освен ако няма някое скрито чувалче с изненади под масата)

Искрени поздравления за всички майсторки!
  Peace Поздрави и от мен! Страхотни сте!   Hug

# 51
  • София
  • Мнения: 1 783
Браво и моите уважения на всички майсторици!
Купих доста неща, особено един невероятен пачуърк, ако някой може да ми напише кой го е правил и приема ли поръчки.
Утре пак ще отида, може нещо да съм пропуснала!
 Hug

# 52
  • Мнения: 2 614
Браво и моите уважения на всички майсторици!
Купих доста неща, особено един невероятен пачуърк, ако някой може да ми напише кой го е правил и приема ли поръчки.
Утре пак ще отида, може нещо да съм пропуснала!
 Hug

Момичето, което прави пачуърк за базара е  KetiK има цяла тема, пусната от нея в Хоби  Peace

Просто от година на година има все по-прелестни неща!  Peace Hug   bouquet
Браво момичета за работата! И голямо БРАВО на организаторите!   bouquet  bouquet  bouquet

# 53
  • София
  • Мнения: 1 783
Благодаря!

# 54
  • Мнения: 3 248
Искам да благодаря на всички отзовали се днес и още веднъж да поканя тези, които по една или друга причина не успяха днес - да ни посетят утре! По едно време се бяхме попритеснили, че няма да ни остане нищичко за продаване през втория ден. Специални благодарности на видинки, които скорострелно се включиха и утре сутрин ще пристигнат и техните красоти. Hug Всички неща са страхотни, заредени с коледно настроение. Убедена съм, че всеки ще намери нещичко за себе си. Grinning

# 55
  • София
  • Мнения: 6 743
Малко снимки от събитието  Hug
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ТВОРЦИ И КУПУВАЧИ  Hug Heart Eyes  bouquet

http://damaianti.multiply.com/photos/album/43

# 56
  • Мнения: 2 891
Вчера бях на базара, в МОЛ-а. Моля, дамата, която е направила чудесните подложки за чаши, да си признава веднага, за да мога да и благодаря  Grinning и да и поръчам още  Mr. Green . Голяма битка бе с мъжа ми, кой ще ги докопа. Спечелих аз, като ги замених за 3 рисувани шишета  Whistling

# 57
  • Мнения: 545
Момичета,страхотни сте!  bouquet
Сега се прибирам от базара,има невероятни неща!Жалко,че нямаше кой да гледа малката вчера,доста съм изпуснала Sad
Ако има великденски,свиркайте,Лора ще е по-голяма тогава,може и аз да помогна! Blush
 

# 58
  • София
  • Мнения: 6 551
Жестоки неща имаше !
Хвала и поклон пред всички майсторки и организаторки - за уменията, за хъса и за откраднатото от семействаата ви време !
 newsm20 newsm20 newsm20

# 59
  • Мнения: 1 271
къде мога да прочета отзиви за базара
дали остана нещо за продаване още

как мина - разказвайтееееееееее

Общи условия

Активация на акаунт