Червено вино снощи пих и коледно вълшебство сътворих!

  • 6 642
  • 66
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 404
Ходих на базара и си купих няколко страхотни неща. Браво момичета за инициативата и за сръчните ръце!  Hug Дано сте успели да наберете повече средства, за да помогнете на Коледа да има повече засмени деца.
Имам само една забележка - много трудно ви намерих. Едвам видях щандът на последния етаж и то вече след като обиколих и си тръгвах, а щандът пред Техномаркет-а изобщо не го видях. После разбрах, че има и там, но бързах и нямаше време да се върна да го търся. Бях разпространила новината за базара и на приятелки, които не влизат във форума, някои от тях също ми казаха, че са ходили до Мол-а, но не са го намерили. До година по-голяма реклама и по възможност по-голяма площ.  Peace

# 61
  • Мнения: 3 091
не успях да дойда... за съжаление

# 62
  • sofia
  • Мнения: 7 477
парите от базара в София са 7428 лв!!!!!!!!!!!!!

това са средствата събрани от двата дни в МОЛ София за децата от с.Страхилово и дома за деца със слухови проблеми.Ще бъдат закупени дюшеци(или матраци) за 60 деца,един слухов апарат,пералня и каквото още разрешът средствата.В момента се проу4ват офертите за нещата и до месец най-късно се надяваме да са имаме яснота.

Само искам от името на  вси4ки моми4ета от ДБМ да благодаря за страхотната помощ на вси4ки ви,за доверието и загриженоста,за съпри4асността и добрината  която вси4ки вие носите в сърцата си.Нямам думи за пореден път.

  bouquet Hug Heart Eyes

# 63
  • у дома
  • Мнения: 1 581
страхотно  Hug  bouquet радвам се, че и аз успях да купя нещичко от базара  Hug

# 64
  • Мнения: 545
Страхотно! Hug

# 65
  • София
  • Мнения: 5 751
  Hug Браво!

# 66
  • Мнения: 516
парите от базара в София са 7428 лв!!!!!!!!!!!!!


 smile3501 smile3501 smile3501

  Two Hearts Two Hearts Two Hearts

На връщане от базара срещнах приятелка.Показах й какво съм купила , тоест какво вие сте
направили и правите с постъпките си , за децата лишени от майчинска ласка.
Нека държавата ни , впрочем управниците ни ,да прогледнат и да се учат от ВАС !!!

Последна редакция: вт, 18 дек 2007, 20:23 от mamce

Общи условия

Активация на акаунт