Къде сте мами от Кипър?? Хайде да се запознаем!! 2

  • 24 966
  • 230
  •   1
Отговори
# 45
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Мими
В момента обръщането е точно до центове дори...
На за по нататък мисля че ще се закръгля...
Ще ти дам пример...
Моите синове ходят на тренировки по футбол таксата за единия досега беши 20 кипърски лири...
Като ги обърнеш точно в евро се получава 34.17 не мисля че ще остане за дълго така например ще го закръглят в един момент на 35... Money Money
И така мисля че ще стане с всичко .....но поне засега нямаме този проблем като дойде ще му мислим Peace

# 46
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
и ето ти на инфлация, хм

# 47
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
и ето ти на инфлация, хм

Айде бе жена..... пък ти го направи много трагично..... Thinking
Надявам се че увеличение ако има ще бъде в рамките на някакви центове .....
Тук е Кипър все пак не е БГ..... Peace

# 48
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
знам, принципно

# 49
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Миме
Май само ние си пишиме тука... Crossing Arms Crossing Arms
Къде отидоха другите мами ...... newsm78 newsm78
Чак толкова ли ги уплаши еврото че дори в темата не се включват Money Money

# 50
  • София
  • Мнения: 1 456
Брей, чак толкоз страшно ли е?

В Бългаия сме далеч от такива страхове, ама аз си надничам
какво си хортувате тук. Mr. Green


# 51
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
да, в България страховете са други и по-лоши, включително, че вече седмица не мога да стигна до работа заради неразринат сняг, а не вали от 5 дни

не знам дали ще стигнем пак до Кипър, ама все повече се замислям, че там ще ни е по-спокоен живота

# 52
  • Мнения: 30
Здравейте и от мен.Чак сега намирам малко време да драсна някой ред и да ви кажа ЗА МНОГО ГОДИНИ.МНОГО ЗДРАВЕ И ЛЮБОВ НА ВСИЧКИ.Моята щерка проходи  newsm56на празниците и познайте иска само това да прави  smile3539и съответно трябва някой да я държи и направлява постоянно newsm77 nuts.На работа докато оправим програмите hit с еврото също не ми оставаше време.Надявам се да ме извините за закъснението smihesorry.Било вярно,че колкото растат толкова грижите се увеличават(сега го разбирам).Какво ви говоря повечето от вас го знаете,защото сте минали по този път:loveekiss:

# 53
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Bouboulino
Привет... Hug
Много се радвам че малката е проходила поне няма да я носиш ..... ooooh!
Ама сега май ще те понаболява кръстчето защото ще има да те дърпа все натам насам....  #Crazy #Crazy
Ако не е тайна бих искала да те питам каква програма използвате за еврото ....Нещо специално или просто ви преинсталираха старата?????
Защото нашата в ресторанта я преинсталиравха още декамври месец... Peace
Но в офиса се затруднявам с моите таблици защото там сама ги правя... ooooh! ooooh!

Миме
Какво се мъчиш в БГ я хващай самолета...  bouquet

За инфо на всички които се интересуват записванията за новата учебна година започнаха и ще продължат до края на седмицата... Peace

# 54
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
на много пъти вече съм готова да го направя, в един момент ще успея и ще долетим, само сняг да не вали там  Whistling

# 55
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
на много пъти вече съм готова да го направя, в един момент ще успея и ще долетим, само сняг да не вали там  Whistling

Сняг не съм виждала повече от осем години...Казват че много много отдавна е валяло и в Ларнака...но сега вече вали само горе високо в планините Тродос и то не постоянно докато се натрупа вземе че се стопи....хи....хи... hahaha hahaha hahaha

# 56
  • Мнения: 30
Katy6 преинсталираха ни старата програма,но сега трябва да прехвърля инвентара в евро-компанията.Почти превършвам и ще имам повече време(поне на работа)да се включвам.Като си говорите за сняг...много ми е домъчняло Nature Snowman.Не съм виждала от 4 години. SadИ коледа и нова година със слънце  Nature Sun With Face като че ли не върви.Затова минаха ей така без да ги усетя. Tired Face

# 57
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
Katy6 преинсталираха ни старата програма,но сега трябва да прехвърля инвентара в евро-компанията.Почти превършвам и ще имам повече време(поне на работа)да се включвам.Като си говорите за сняг...много ми е домъчняло Nature Snowman.Не съм виждала от 4 години. SadИ коледа и нова година със слънце  Nature Sun With Face като че ли не върви.Затова минаха ей така без да ги усетя. Tired Face

ами да ви покажем тогава



22 Декември 07 - Трявна

# 58
  • Мнения: 903
Мими, супер е тази снежна снимка! Мисля, че преместим ли се в Кипър и на мен ще ми лирсва снега, ще ми липсва и родния ми град, в който съм живяла винаги и който много обичам.... Но едва ли те ще ми липсват толкова, колкото сега ми липсва любимия! Heart Eyes  В тази връзка много ми харесват координатите които си посочила: "Местожителство - в обятията на любимия и само там!"

# 59
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕй направо се замразих..... Ill
Толкова сняг и на снимка не бях виждала от години...
Мерси Миме.... 55

Bouboulino  на нас вече го направиха...Дори ме успокоиха че ще поръчат и счетоводна в евро за да нямам проблеми.....Слава богу Peace

Общи условия

Активация на акаунт