мъжете с богат опит...

  • 3 609
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 522
Няма такова животно.Ако бях на твое място щях да бягам по-далеч.

# 46
  • Мнения: 385
Защо да бяга, странни същества сме ние хората,предлага ни се нещо ново и хубаво,но ние трябва сами да си го развалиме с хиляди мисли и обмисляне.Колко неща и моменти човек трябва да пропусне в живота си, за да разбере, че живее веднъж. Когато можеш да бъдеш щастлив - бъди, когато имаш проблеми и тревоги - плачи, страдай.
Само ние имаме поговорка "Много хубаво,не е на хубаво" или "Не се смей толкова, че не е на добре". Глупава работа.

# 47
лу_детина

много си права! Peace

# 48
  • Мнения: 2 070
Пробвай.Може пък и той да си е намерил майстора с теб. Peace

# 49
  • Мнения: 782
Няма какво да губиш! По-добре ли е след време да се чудиш дали не си сбъркала, щото май си хлътнала  Laughing
Живей си живота...пък времето ще покаже, и се отпусни най-накрая, много си се стегнала Wink УСПЕХ

# 50
  • Мнения: 812
Срещам се с мъж,който е имал голям опит с жените......безчетен да го наречем...хубавец и ...имал е шансове и ги и е използвал до дупка,не е първа младост,но до сега така е живял!
В момента е луда влюбен в мен...показва го наистина,знам че е така,казва че от както ме познава за него другите жени са история,която го е имала го е имала до сега ,вече край,искал само мен..........аз обаче съм малко(е,не малко) нещастна...ами ако не е така.........нали съм чувала и аз приказката за вълкът,който кожата си менял,но нравът не..........
Има ли такъв филм,да дам ли шанс или да убия всичко още в зародиш???
аз на думи не вярвам!!! Naughty

# 51
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Според мен трябва да изпиташ чувствата му. Има си женски хитринки за тези неща.

# 52
  • Мнения: 1 432
Направете си бебе  Mr. Green

# 53
Какво бебе?????????
И двамата имаме големи деца!!!!

Децата не оправят проблеми,нито сближават хората,те са допълнение към хубавата картина,ако има такава!!!!

# 54
  • някъде
  • Мнения: 4 955
мъжът ми също е имал богат опит с жените Rolling Eyes, но не е бил в графата използвачи Naughty....
не ми дава повод да го ревнувам, обича ме , добър баща и съпруг е, и знае че каквото си надроби, такова ще сърба, така че сам преценява какво може и какво не може да прави...... всеки си има глава на раменете Peace

# 55
  • Мнения: 1 432
Добре деееееееееее!!!!!!!!!!!!!! Не беше споделила 4е имате деца и то големи ,нито 4е сте женени и дори обвързани............ Crossing Arms

# 56
  • Мнения: 950
Много интересна ситуация , ако наистина се е надивял и с теб е решил да приключи това едно , а ако и ти ще бъдеш част от славното му минало,  прецени , а ако се хвали с миналото си и това не е добре ,не е приятно мъж да ти говори за подвизите си в миналото ,всичко е в твои ръце , мисли !

# 57
Добре деееееееееее!!!!!!!!!!!!!! Не беше споделила 4е имате деца и то големи ,нито 4е сте женени и дори обвързани............ Crossing Arms

Че кой е казал че сме женени и обвързани????

Всичко съм обяснила по горе...
На 45 и да си раждаме деца???

Е,всичко има по белият свят,но ...както и да е!

Общи условия

Активация на акаунт