За кафе

  • 3 233
  • 86
  •   1
Отговори
# 75
Пила съп нафе. А детето е спокойно.

# 76
  • Мнения: 485
Между кафето и детето няма зависимост. Със сина ми кафе не пих и по - неспокойно дете не познавам, с дъщеря ми понякога съм пила и по 3 кафета на ден, а тя е много спокойно бебенце.

# 77
  • Мнения: 753
пиех кафе по време на бременността, сутрин дълго, не много силно, но по принцип съм така, и не прекалявам с него, в смисъл не съм от хората, които го пият и в 2 следообед, незнам дали се е отразило на бебето, но по мое мнение -  всичко с което се прекалява, е в ущърб на собствения ти организъм а какво остава и за плода в теб...така че 1 кафе на ден едва ли е проблем

# 78
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Първите месеци не пиех кафе, ставаше ми лошо дори и от мисълта за него.
После пийвах по чаша сутрин, кръвното ми беше много ниско и това малко помагаше.
Детето ми от самото си раждане не е ревливо и доста спеше.
Важно е докато кърмиш да спреш кафето.

# 79
  • Мнения: 133
Двете неща не са зависими едно от друго.Аз пиех защото съм с ниско кръвно

# 80
  • Мнения: 857
Аз пиех по 1 кафе, до сега още кърмя и пия по 2-3 на ден и детето ми не е ревливо/дано остане такова/.

# 81
  • Мнения: 2 908
По-често по 1 кафе на ден е дори нужно,понеже при повечето бременни им пада кръвното,по този начин го вдигат.По мои наблюдения почти всички бременни се оплакват от ниско кръвно.Малцина като мен са с нормално или високо.Няма никаква връзка с бебето дали ще е ревливо или не,дали ще спи или не.

# 82
  • Мнения: 229
нищо общо няма кафето със сълзите на бебето.Аз през първата си бременност го ядях на зърно , освен, че го и пиех.Дъщеря ми беше кротко бебе, но аз 6 месеца не можах да вкуся кафе следтова Hug

# 83
  • Мнения: 2 100
Няма нищо общо с кафето. Че аз ако не пиех кафе ме налягаше по цял ден главобол...как е работи така?! Тъй че по 1 кафе съм пила (по принцип не пия по повече, не изпитвам нужда), тъй че спокойно си пийвай кафенце  Peace

# 84
  • Мнения: 84
   Кафето има действие 1-2 часа (средно) след като се изпие. Няма как да действа след 9 месеца, че и по-нататък... Единствено няколко часа след като е изпито, бебето в корема може да стане по-неспокойно... PeaceТова е моето мнение и мисля, Hug че е логично.

# 85
  • Мнения: 814
Няма нищо общо. Пиех средно по 1 кафе на ден - с малка пауза за около 2 месеца, когато ми ставаше лошо от него.

# 86
  • Мнения: 5 940
Пиех доста кафе. Синът ми пищя по цял ден първите три месеца. Като навърши три, действието на кафето се изпари Laughing

Общи условия

Активация на акаунт