Незнам какво да правя.Помогнете!

  • 1 892
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 311
Благодаря за пожеланията,но бебо реши явно да изчака.......за сега,а аз така се зарадвах.

# 16
  • Мнения: 1 770
Цитат на: sonia
Цитат на: Yvette
Цитат на: sonia
Цитат на: Yvette
Цитат на: sonia
И ЕПИДУРАЛНА Упойка!


Не е задължително. С второто ми дете нито имаше време, нито имаше нужда - просто не ме болеше толкова и постъпих с голямо разкритие в болницата.
Но да не разводняваме темата.

Ми ти защо я разводняваш?Аз само и пожелавам да не я боли жената изобщо!


Това е то учтивост.

Ми , скучно ми беше.Sorry.Ама и ти днеска не пропускаш да ме захапеш, на която и да е тема. #Splat


Стига бе, къде съм те захапала?  Embarassed Не искам да се заяждам с когото и да било, изказвам мнението си, но без нищо лично да влагам, честно! Много усилия полагам по въпроса и затова се впрягам, когато някой се заяде с мен.
Мир   friendship

# 17
  • Мнения: 1 770
Цитат на: живка
Благодаря за пожеланията,но бебо реши явно да изчака.......за сега,а аз така се зарадвах.


Спряха ли контракциите?

# 18
  • Мнения: 274
Цитат на: Yvette
Цитат на: sonia
Цитат на: Yvette
Цитат на: sonia
Цитат на: Yvette
Цитат на: sonia
И ЕПИДУРАЛНА Упойка!


Не е задължително. С второто ми дете нито имаше време, нито имаше нужда - просто не ме болеше толкова и постъпих с голямо разкритие в болницата.
Но да не разводняваме темата.

Ми ти защо я разводняваш?Аз само и пожелавам да не я боли жената изобщо!


Това е то учтивост.

Ми , скучно ми беше.Sorry.Ама и ти днеска не пропускаш да ме захапеш, на която и да е тема. #Splat


Стига бе, къде съм те захапала?  Embarassed Не искам да се заяждам с когото и да било, изказвам мнението си, но без нищо лично да влагам, честно! Много усилия полагам по въпроса и затова се впрягам, когато някой се заяде с мен.
Мир   friendship

 People Angel  Мир!

# 19
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Ей почакай - ще излезне няма къде да ходи  Wink

# 20
  • Мнения: 2 142
Леко раждане! И да не е днес, скоро ще е! Няма на къде!!! Чакаме добрата новина!

Общи условия

Активация на акаунт