не го осещам още

  • 2 263
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 317
Напълно нормално е, така че изобщо не се притеснявай. Бебетата непрекъснато си мърдат, само че невинаги ги усещаме! Спокойно, скоро ще започне да ритка и да те буди сутрин и вечер! Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 17 591
Спокойно. Нормално си е.

# 17
  • Мнения: 1 008
Аз я усетих в шести месец. Много се притеснявах, ходех на преглед на всеки 2 седмици, четях и пусках теми във форума... Не се притеснявай, при всеки е различно,а иако според доктора всичко е наред, бъди спокойна!

# 18
  • Мнения: 2 614
Мисля, че нямаш повод за притеснения! Въпреки, че аз моето шило го усетих още в четвъртия! А и ако учакваш да усетиш ритник - не е така, усещането е все едно ти пукат червата, лекички движения!  Hug Peace

# 19
  • Велико Търново
  • Мнения: 24
Не се притеснявай - има време и съвсем скоро ще го усетиш  Hug . Аз усетих първите му движения в средата на пети месец. Просто е още съвсем мъничко, за да почувстваш как се движи. Лека бременност ти желая!

# 20
  • Мнения: 4 555
Здравейте на всички. Азсъм вече подчти към края на четвъртия месец, а още не го усещам   cry Нормално ли е  да се притеснявам ли. Благодаря предварително за отговорите. ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ  newsm68
Естествено, че е нормално да се притесняваш, все пак си бременна. От тук нататък все ще се притесняваш.
Нормално е и да не го усещаш още, има време. За свое успокоение иди на преглед.
Лека бременност  Peace

# 21
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не се притеснявай и аз тогава някъде го усетих. Леко бременеене Peace

# 22
  • Мнения: 40
Не се притеснявай. Аз в 4-тия усещах само нещо като пърхане на пеперуда и то много рядко. Иначе започнах да усещам ритничетата на бебчо в средата на 5-ия месец.

# 23
  • Мнения: 702
 Както са ти написали другите момичета няма място за притеснение.Аз моята дъщеря я усетих чак в началото на 6 месец ама след това нямаше спиране Simple Smile

# 24
  • Мнения: 463
Всеки има различна чувствителност! Някои го усещат по- рано , други по- късно. Не е нормално да не го усетиш, ако вече е изтекъл петия месец. Аз моя багабонт го усетих в края на четвъртия, като не знаех дали е точно той. Една приятелка пък го усети в края на петия. Питах гинеколога ми и той ми обясни точно това за различната чувствителност при различните жени, независимо от това дали са по- слаби или по- дебели.

# 25
  • Мнения: 231
Нормално е при първа бременност.Аз усетих Руми към края на 5 началото на 6 месец.

# 26
  • Мнения: 911
Здравейте на всички. Азсъм вече подчти към края на четвъртия месец, а още не го усещам   cry Нормално ли е  да се притеснявам ли. Благодаря предварително за отговорите. ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ  newsm68

Хо, хо, мила,
много си подранила!

Разбирам нетърпението ти, зависи от много неща усещането - коя седмица си - до 19 -20-тата със сигурност, по-слаба ли си или по-пълна...
Не само ще го усетиш, ами накрая ще се молиш да спре да ти мачка и тъпче вътршностите, та и ти да подремнеш като нормален човек, а не тъкмо си се унесла и айде - почва се неистово блъскане.

# 27
  • София
  • Мнения: 672
Аз го усетих в 20-та седмица. И като теб се притеснявах, но в последствие се оказа че съм го усещала, но не съм знаела че е той  Embarassed

# 28
  • Мнения: 1 464
В четвъртия месец се Усеща но ако ти е първа бременност е толкова слабо че не разбираш че е то,едва в 5-6 започват силните ритничета Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 4 588
Аз го усетих за пръв път в петия месец и се притеснявах като теб , но нямаше за какво. Всичко беше наред. Wink

Общи условия

Активация на акаунт