Счупих живачен термометър

  • 2 840
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 433
опитай се да го изсмучеш с прахосмукачката махни торбичката навън.Живака е вреден наистина ,на в големи количества
Ако наистина някой е използвал прахосмукачка да обере парченцата живак - най-добре е да се изхвърли тази прахосмукачка!  Ако ви е жал да я изхвърляте - подарете я на най-големия си враг. Защо - написах преди малко.  Парите са много фини, невидими за човешко око, без мирис.

Същото важи за метли и др. с които живачните парченца са имали достъп. Иначе - пълна обработка както написах.

# 16
  • Мнения: 1 668
Ще следя Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 2 734
bilkata ,изчерпателен отговор,мерси!Наистина имах нужда от съвет,но не и написан с тон все едно говориш на аборигени,моля.

# 18
  • Мнения: 159
имам някакъв бегъл детски спомен,че там където има пръснат живак се поръсва с пясък.не знам дали не греша Embarassed

# 19
  • Мнения: 433
bilkata ,изчерпателен отговор,мерси!Наистина имах нужда от съвет,но не и написан с тон все едно говориш на аборигени,моля.
Съжалявам за тона, нищо лично, както се казва  Hug  Просто в един момент силно се притесних, като прочетох няколко поста в смисъл "няма проблем, то не е опасно".  А в този форум вече няколко пъти забелязвам, че ако напиша нещо с обичайния си кротък тон, не му се обръща внимание  newsm78  Та затуй...   Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 1 877
билката, аз лично не намирам тона ти за особен, напротив! това е сериозно нещо и заслужава неразделено внимание!
най-добре е да се ползват сигурни термометри, дигитални, си мисля. но качествени, които отмерват с точност. както се казва: Better safe, than sorry!

Общи условия

Активация на акаунт