Фотоапаратат Nikon Coolpix L14 - помагайте!!!

  • 615
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35
Момичета, помагайте. Praynig  Решила съм да си купя такъв фотоапарат.
http://www.digicam.bg/models-Nikon-Coolpix-L14.html
 Не разбирам много от такава електроника и ми трябва помощ. Има ли някой такъв, и доволен ли е от него.
Благодаря предварително!  smile3509

# 1
  • Мнения: 157
Ние имаме такъв и сме доволни.Препоръките на наш приятел който се занимава с техника и компютри беше:
1-гледайте да е Никон
2-голям дисплей
3-зум/не си спомням точно какво каза за него/
4-колкото повече пиксели толкова по добре
Неговото дете го използва за играчка и все още снима.

# 2
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Ние имаме такъв и сме доволни.Препоръките на наш приятел който се занимава с техника и компютри беше:
1-гледайте да е Никон
2-голям дисплей
3-зум/не си спомням точно какво каза за него/
4-колкото повече пиксели толкова по добре
Неговото дете го използва за играчка и все още снима.

4-та точка е заблуждение на масовия потребител

но след като не знаеш какво искаш, вземай а после ще знеш и следващия дядо коледа, може да ти донесе друго

# 3
  • на майната си
  • Мнения: 425


"4-та точка е заблуждение на масовия потребител"

 Peace

За Nikon или добро или нищо  Laughing

# 4
  • Мнения: 157
Само да уточня , че става дума за мега пиксели и мисля , че са от значение

# 5
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
да ли ще са 6,7,8,9 за теб лично няма никакво значение.
да не говорим, че 5 мегапиксела са напълно достатъчни да печаташ А5 формат и с нарастването на мегапикселите расте и големината на файловете. Друго което трябва да се отбележи, че ти няма да гледаш снимките 1:1 а поне 2 пъти намалени на твоя монитор ..... и 100 мегапиксела да имаш, пак ще го гледаш смалено на екрана ..... оптиката е много по-важна от мегапикцелите ...

# 6
  • Мнения: 3 782
Ние също сме с такъв. Ами мога да кажа,че сме доволни. има неща които все още не са ми много ясни,но сме доволни. Според мен също няма нужда от повече пиксели. Може да разгледаш снимките в подписа ми, правени са с него. Peace

# 7
  • Мнения: 157
Благодаря за разяснението,наистина не съм много наясно с този вид техники.Исках само да помогна с това което на мен ми е казал човек който разбира.Със сигурност заявявам само , че съм доволна от апарата.Няма да спорим я

Общи условия

Активация на акаунт