Кана Брита от къде?

  • 8 166
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 821
Това е въпроса. И колко струват?
Благодаря ви предварително   bouquet !

# 1
  • Мнения: 1 883
Била , Метро

# 2
  • Мнения: 60
В метро наскоро имасше промоция , кана плюс 2 филтъра за около 30лв

Един съвет- гледай да е по-голяма каната,  за да не свършва като налееш 2 чаши вода. Освен това е важно да се събира в хладилника на вратата , за да имате и лятото студена чиста вода.

Успех с покупката!

# 3
  • Мнения: 7 821
Благодаря ви, момичета!

# 4
  • Мнения: 491
Моля, някой да сподели впечатления от каната. Моят мъж купил по самоинициатива, но аз нещо и' нямам вяра.

# 5
  • Мнения: 60
Ние с жена ми вече ползваме втора такава кана, (първата  се оказа, че не може да лети  Laughing)
Ползвал съм такава кана в различни градове на БГ и резултатът винаги е бил много добър.   Дори в някои градове като Добрич, Варна  и Бургас съм намирал вкусови разлики  преди и след филтриране, но в София Водата е по-мека и разлика във вкуса почти няма.
Ще спомена също , че в Германия този тип филтриращи кани са много разпространени.

У нас  не само пием вода филтрирана от Брита , но и с такава готвим, правим кафе и дори пълним ютията  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 5 597
Ние сме много доволни-аз готвя само с такава вода,пием я(водата в Пл е много варовита),различен е вкуса,но се свиква и е приятна.Купуваме си патрони от Метро по 1 на месец (за около 8-9 лв).Добра покупка Peace

# 7
  • Мнения: 1 655
Ние дълги години ползвахме такава кана. Бяхме  доволни. Купихме я от Метро и филтри от там. От доста време обаче вече сме на автомат за вода. Това вече е друго нещо по удобно е според мен и е за предпочитане. Избора е ваш.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 750
Нашата кана я взехме от Метро. Определено има разлика във вкуса на водата, много е приятен  Peace На дребната само такава вода давам и спряхме да купуваме минерална.

# 9
  • Мнения: 491
Брей, какво чудо съм имала в къщи, пък аз като я донесе мъжа... #Cussing out Rage fight bash smile3513

# 10
  • София
  • Мнения: 1 750
Брей, какво чудо съм имала в къщи, пък аз като я донесе мъжа... #Cussing out Rage fight bash smile3513
Е, сега май е време за  Heart Eyes , стига му толкоз бой  Wink
А сега сериозно, каната си заслужава, поне според мен  Peace

# 11
  • Мнения: 2 498
Ползваме Брита повече от 6 години, сменям филтъра вс. месец-много съм доволна Peace...
Има ги в Метро

# 12
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Свеки предложи да ни купи такава за Коледа,аз и казах че не я ща....
Ама сега като ви чета ...да взема да и кажа че искам .. Thinking

# 13
  • Мнения: 5 597
Свеки предложи да ни купи такава за Коледа,аз и казах че не я ща....
Ама сега като ви чета ...да взема да и кажа че искам .. Thinking

Вземи,ако водата ви не позволява директна консумация..
по едно време забелязвах парченца въгленчета от филтъра във водата,затова се въздържам да дам на бебока.Скоро не съм се заглеждала.

П.С.Много ме впечатлиха гоблените и също рамките към тях -чудни са  Peace

# 14
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
 Hug Благодаря ти..Туранага_Санka,ти пък имаш хубав ник. Wink
Знам ли тая кана,ще си помисля,водата ни е хубава.

Общи условия

Активация на акаунт